PDA

Zobacz pełną wersję : materiały do pracy licencjackiej



Marcin Ratajczak
07-10-2012, 10:07
Chciałbym wszystkim podziękować za materiały(zdjęcia) które mi do tej pory wysłaliście strona już jest na bezpłatnym serwerze www.snakes.xt.pl brakuje mi jednak jeszcze kliku działów takich jak galerie czy terraria tak więc proszę Wszystkich którzy mogą wysłać materiały lub znają strony z których będę mógł pobrać zdjęcia tapety, a nawet filmy takich gadów jak: anakonda, boa dusiciel, goniosoma, pyton królewski, pyton siatkowy, pyton skalny, pyton tygrysi, pyton zielony oraz E.Taeniura i E.Guttata o pomoc.

Wszystkie materiały proszę wysyłać na adres mr80@tlen.pl

Przypominam, że temat mojej pracy nie są węże tylko jak się robi stronę WWW, a co do materiałów do których nie chcielibyście by znalazły się w necie tylko do mjego prywatnego użytku tz. pracy lic. to macie to jak w banku, że ich nie opublikuje.

Z góry Wam wszystkim dziękuję

wujek
07-10-2012, 11:36
hmm.. filmy, czyli jak jedzą, poruszają sie itd., czy oto ci chodzi?

petr
07-10-2012, 13:14
Zmień czcionke - Times New Roman nie bardzo sie nadaje na stron www.
Proponuje Verdana lub Tahoma - zdecydowanie lepiej się czyta.

coolary
07-10-2012, 14:04
Popieram petra. I jest taka sprawa. Na zdjęciu "pytona zielonego" jest Boa szmaragdowy. I jest duży bład w łacinie. Pyton zielony to Morelia viridis a Boa szmaragdowy to Corallus caninus.

Pniak
08-10-2012, 00:22
Gdybyś poczekał jeszcze troche to moge zrobić mnóstwo zdjeć i kilka filmów (np. karmienia) mam Boa Constrictor i Węża mlecznego! Pozdrawiam!

Marcin Ratajczak
08-10-2012, 01:43
Tak kilka bo jak wiesz mam to na bezpłatnym serwerze i za dużo tam umieścić nie mogę prace jednak będę oddawał na CD więc co nie co więcej materiałów może być :-)

Marcin Ratajczak
08-10-2012, 01:49
Oczywiście, że poczekam mam czas do lutego z oddaniem części praktycznej, czyli strony WWW, a teoretycznej do maja więc spoko :-)

I zdjęcia wolałbym Boa Constrictor bo nie chce następnego działu robić o wężu mlecznym. Może kiedś jak stornka będzie popularna to może się doda więcej działów i umieści na szybszym serwerze ale jak na razie jest mi ona potrzebna do zaliczenia pracy lic.

Pozdrawiam

Marcin Ratajczak
09-10-2012, 05:16
OK co do pomyłki ze zdjęciem Pytona oraz nazwy łacińskiej już poprawione, a czcionka na dniach będzie zmieniana. Jeśli znajdziecie jeszcze jakieś błędy oraz uwagi albo pomysły proszę o kontakt.
No i oczywiście chętnie przyjmuję wszystkie materiały.

Niedługo zamierzeam zrobić porządek z kodem HTML oraz zacząć tworzyć galerie i opisy gatunków.

42d3e78f26a4b20d412==