PDA

Zobacz pełną wersję : Tatuaz



Cujo
08-10-2012, 11:59
Planuje sobie zrobic tatuaz weza pozerajacego swoj ogon (Uroboros) i jednoczesnie samemu go zaprojektowac. Jednak chcialbym skorzystac ze zdjec rzeczywistych wezy. I tu prosba: jesli znacie strony ze zdjeciami wezy (najlepiej w wysokich rozdzielczosciach), jakies galerie, to prosilbym o linki. Bede zobowiazany.

trials
08-10-2012, 13:10
wejdź sobie na kingsnake.com tam na foto galery, snakes itd... tam jest mnóstwo zdjęć wężyków:]

Wiesław Pyć
09-10-2012, 01:01
Moim zdaniem ten post powinien zostac usunięty, bo wogule nie pasuje do tego Forum!!!

wujek
09-10-2012, 01:15
to pytanie jest przynajmniej ciekawe. coś innego. masz tu strone gdzie masz duże węże: http://www.mccarthyboas.com/home.html, a tak poza tym to właśnie kingsnake. no i możesz obejrzeć na www.terrarium.com.pl pod opisy gatunków. napisałbyś co wkońcu wybrałeś na dziare... pozdr.

Kord1991
09-10-2012, 05:07
Robienie tatuazy jest niezdro (pzynajmiej tak słyszałem)

wujek
09-10-2012, 10:19
Kord po co walisz głupie komentarze. już i tak sie wygłupiłeś z twoim postem boa czy pyton (według mnie) także jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nieodzywaj!!! ja mam dziare i żyje...

Krzysztof.W
09-10-2012, 11:14
Ile taka przyjemność kosztuje.>;)

wujek
09-10-2012, 11:32
oo to zależy gdzie robisz, jakiej wielkości itd.

PaWeL^
09-10-2012, 12:45
a powiedzmy średnio w studiu ile placi sie za 1 cm ?? chcialem sobie zrobic napis na nadgarstku "Slit me", ale z racji szkoly do jakiej chodze nie moge mieć zadnego tatuaża w widocznym miejscu :/

wujek
09-10-2012, 13:39
tzn. ja nie robiłem w studiu tylko u mojego kumpla, który dziargo swoją maszynką. a co do napisu to wiesz może być różnie. może być prosty, z jakimiś wykończeniami, wielkością, grubością albo jakimiś innymi bajerami. za wszystko sie płaci. także pójdź i sie zapytaj, doradzą Ci i nie musisz przecież od razu robić. poprostu zorientuj się... ale tak to sie nie orientuje. pozdr.

Viking
10-10-2012, 00:52
Bzdura !!!!!

looknijcie na foto na moim profilu - zero problemów, powikłań i innych rzeczy...

wszystko zależy od studia i samego tatuatora !!!!

tego tattoo też sam zaprojektowałem :)

Cujo
10-10-2012, 07:31
Dzieki za linki.

Glownie chodzilo mi o zblizenia glowy weza i teksture skory. Kiedy bede rysowac projekt, te szczegoly mi sie przydadza. Jak na razie mysle ze bedzie to gatunek Indigo Snake.

Co do pasowania tego tematu do forum, to sadze, ze przesadzasz Wiesiek ;) W koncu nadal mowimy tu o wezach a nie o dupie Maryni.

A tatuaz to bedzie moj drugi. Pierwszy to tribal na ramieniu (13x13 cm) farba czarna i biala. Zaplacilem 400 zl. Jezeli sie tatuujesz w profesjonalnym studiu ze sterylizowanymi iglami, to nie masz szans zlapac zadnego syfa.

reed
13-10-2012, 04:13
Jasne ze bzdura !!!
Mam kilka tattoo na sobie i nigdy zadnych powiklan, tyle ze trzeba robic w profesjonalnym studio, a nie u kumpla w kuchni, maszynka robiana z automatycznego olowka :)

wujek
13-10-2012, 11:12
tzn. wiesz zawsze jakieś tam zagrożenie jest jak sie robi maszynką własnej roboty. ale ten kumpel dokładnie wiedział co robi. wszystko przebiegło dobrze. dziara jest do dziś bez żadnych komplikacji...

42d3e78f26a4b20d412==