PDA

Zobacz pełną wersję : wymiary...



wujek
10-10-2012, 09:40
mam takie pytanko. moglibyście podać dogodne wymiary terra, w którym bedzie mieszkał pani reguis i pan constrictor? wiem że czym większe tym lepsze ale chciałbym się dowiedzieć tak mniej więcej. aha i jaka grubość OSB powinna do niego być: 12mm czy 18mm. a i czym jak najlepiej pokryć płyty oprócz korka?

Grochu
10-10-2012, 12:00
łączenie tych dwuch gatunków jest troch ine wygodne, jeśli chodzi o wymiary : constructor potrzebuje terra pionowego, a regius poziomego. sądze, że 120x80x180cm (dł x szer x wys) powinno wystarczeć, ale mozę niech ktoś się jeszcze wypowie

wujek
10-10-2012, 12:03
tzn. wiesz. np. mój prawie wcale nie wchodzi na gałęzie. ale i tak zrobie wysokie. na wszelki gdyby mu coś kiedyś odbiło i by mu sie spodobały gałęzie...

Butcher
11-10-2012, 01:33
witam.
jezeli chodzi o grubosc plyty OSB, to lepsza bedzie plyta 18mm. wzmocni konstrukcje, terra nie bedzie sie "odksztalcac"-wyginac-jak bedziesz robil wykonczenie w srodku i przy pozniejszej obsludze,przenoszeniu.grubsza plyta takze ulatwi montaz i pozniejsze przesowanie szyb. Co do wykonczenia innego niz korek to jest wiele sposobow: - zaprawa gipsowa z barwnikiem, kamien (lupki skalne) przyklejany na zaprawe klejowa do plytek-oba sposoby bardzo zwieksza wage!! gdzies widzialem terra ktore bylo wyklejone luskami z szyszek, pojedunczo wklejanych-efekt oka ale cholernie czasochlonne wyklejenie.sam zdecyduj.narazie

wujek
14-10-2012, 10:19
a może jeszcze ktoś by się wypowiedział na temat wilkości??

42d3e78f26a4b20d412==