PDA

Zobacz pełną wersję : Mój sposób na wylinkę...



Evoker
31-10-2012, 08:07
W załaczeniu foto z mojego podejścia do dorosłych Regiusów gdy zbliża im się wylinka. Młode Regiusy /do 1m/ najczęsciej nie maja problemów z linieniem /jeżeli warunki są odpowiednie/.
Moje dorosłe Regiusy często się wygrzewaja pod lampą i pomimo odpowiednio wysokiej wilgotności skóra czasami im zostaje w okolicy głowy, oczu etc.
Dodatkowo stosuję sezonowe spadki wilgotnosci stymulujące porę godów ale ma wpływ też na wylinkowanie.

chaciak
31-10-2012, 09:14
dobry sposób od teraz bede tak robił jak coś bedzie nie tak ale jak narazie to lnieje po prostu pięknie :D ale narazie jest jeszzce mlody

MrSpike
31-10-2012, 12:54
Widze, ze Twoj regius nie boi sie wody. Tylko raz sprobowalem zanuzyc moja dziewczynke (takze regius) do basenu w terra - wyciela dluga prawie na sufit terrarium... :) Widac ma jkis wodowstret...

Pozdr
Mr

lewy
04-11-2012, 12:42
a teraz pytanie z innej beczki do autora tego postu :) za ile ty sprzedajesz te pytony>??

Hussein
30-11-2012, 07:07
Evoker sposob wydaje sie ok..ja mam pytanie jezeli mam 1.5 rocznego regiusa samice to srednio co ile powinna miec wylinke bo moja samica, u mnie jeszcze jej nie miala a mam juz ja okolo 1.5 miesiaca wiec podejrzewa ze wylinke miala jakies 2 miechy temu ostatni raz...troche dziwnie dlugo.. Czy to jest spowodowane tym ze moze przechodzi zimowanie itp.. Bo jezeli chodzi o przyjmowanie pokarmu to ostatni raz jadle z miesiac temu...Boje sie ze cos moze jest z nia nie tak...

42d3e78f26a4b20d412==