PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy



Kuba
31-10-2012, 09:59
Moj Regiusek nie jadł od 4 tygodni.Zaczeło sie od tego jak kupilem mu szczura.Nie zjadł go.Myslałe na początku ze moze byl z duzy to kupiłem mu mysze.jej takze nie zjadl.Jak ją wrzucilem to próbowal na nią zapolowac ale po chwili zrezygnował.wyglądalo to jkby jej nie widzial.Wydje mi sie ze bedzie pszechodzil wylinke.czy to moze byc tego powodem ?
Nie wiem co robic
POMÓŻCIE
Dzieki z góry

pepo
31-10-2012, 10:40
spoko!!nic sie nie martw!!wylinka moze byc tego przyczyną, ale nie musi.moze nie jesc ze względu na np. pore roku, temperature i td.narazie nic sie mu nie stanie!poczekaj jeszcze.jezeli nie bedzie jadł kilka miesiecy to dopiero mozna cos pokąbinowac:-)pozrrawiam

coolary
31-10-2012, 12:58
Po wylince powinien zjeść. Jakiej jest wielkości?? Jezlei to dorosły odłow to moze nie jeśc do marca-kwietnia.

matyjajacek
02-11-2012, 02:42
ja bym sie nie przejmował mój regiusek ostatnio nie jadł 3 miesiące z kawałkiem potem zjadł 2 myszki i teraz znowu nie je ponad miesiąc nie karm go ze 2 tygodnie potem spróboj dac mu małą myszkę jak nie zje to sproboj znowu za jakiś tydzień dwa. jak zrzuci skurę to po jakims tygodniu mozesz spróbować z mała myszką jesli nie zje to taj jak wczesniej spr. za 2 tyg. zważ go teraz i za jakieś 2 miesiące jesli nie bedzie jadl jesli straci z 10-15% masy to mozna spróbowac przymusowo nakarmic ale nie wczesniej niz jak nie je ze 3 -4 miesiace taka glodówka na pewno mu nie zaszkodzi. wymieniaj mu tylko wodę żeby miał cały czas świeżą i spróbuj podpatrzeć czy ją pije jesli tak to wszystko jest ok

42d3e78f26a4b20d412==