PDA

Zobacz pełną wersję : nowa strona poświęcona gadom



Słoik
19-11-2012, 09:30
Słuchajcie zamieściłem w internecie nową stronę poświęconą gadom. nie zdziwcie się gdy znajdziecie tam zdjęcia waszych podopiecznych ponieważ przez te dwa lata zbierałem z różnych stron czy z forum zdjęcia. Więc proszę nie denerwójcie się że są tam wasze gady. Nie chciałem nikomu robić konkurencji tylko chciałem pokazać jak dany gatunek wygląda więc potrzebowałem zdjęć ponieważ jeszcze nie mam tylu zwierząt aby im robić zdjęcia więc zamieściłem tam wasze.


OTO ADRES: www.kmgu.webpark.pl

Jeszcze raz nie miejcie mi tego za złe POZDRAWIAM Słoik :) :)

Słoik
19-11-2012, 09:56
gdy zobaczycie napiszczie jak wam się podoba ale to dopiero początki tej strony bo narazie jest trochę mizerna no to piszcie co wam się podoba a co nie !!!

mordd
19-11-2012, 10:01
1. fonty się sypią.
2. argumentacja na temat zdjęć niedostateczna - twoje chęci lub przekonania nie upoważniają do używania cudzych zdjęć bez zgody - może po prostu zapytaj autorów? choćby hurtem na stonie..... typu: jeśli nie wyrażasz daj znać a natychmiast usunę....... to i tak mało, ale lepiej niż to co jest.
3. powodzenia!

king
19-11-2012, 10:09
w galerii napisales BAO constrictor, a nie boa constrictor

Budyn
19-11-2012, 11:43
*Nie chce byz zgryzliwy ale nie wysililes napisales ze zdjecia zbierales dwa lata ja w miesiac wiecej zebralem bo ty masz tylko dwa
*Co do tresci to widac ze jest zywcem sciagnieta ze strony terrarium.com.pl
*A co do estetycznosci no to hmmmm.... ale rozumiem ze nie jestes programista
*Ale popieram twoj zapal z czasem pewnie wszystko sie poprawi rozumiem ze to poczatki :-))))
Pozdro!!!

Słoik
19-11-2012, 13:03
dzięki ale mam ponad 200 zdjęć .przecież nie będę ich pokazywał wszystkich na stronie. Ale z góry dzięki

petr
19-11-2012, 14:00
Witaj
1. Kodowanie polskich znaków skopane - popraw.
2. Zmień czcionkę na: Tahoma lub Veranda - naprawde dużo lepiej się czyta.
3. Pod Operą na stronie głównej jest półmetrowy margines górny - popraw.
4. Powodzenia.

Nikos
19-11-2012, 16:39
Ankieta powinna byc chyba anonimowa ?? Czy mi sie tylko tak wydaje ?? ;)
POZDRAWIAM

Nazar
19-11-2012, 23:05
A mi sie stronka podoba. Gratuluje

Pozdrawiam

Nazar

Słoik
20-11-2012, 08:25
dzięki. to co napisaliście to poprawie

pozdrawiam Słoik

zybex.net
20-11-2012, 15:45
Witam. Hihihihi... fajnie jest zobaczyc swojego tygryska na glownej stronie :) Tylko aktualnie tygrysek ma juz 150 cm i okazal sie samica :) Jezeli bedzie ci sie chcialo to dobrze by bylo abys podpisal ta fotke np: www.zybex.net . Moze i ja dam namiary na twoja stronke na swojej stronce ktora wlasnie powstaje. Jezeli chodzi o miejsce na stronke to sprobuj ja wrzucic tez np. na www.piwko.pl. Dostaniesz tam 200 mb przestrzeni dyskowej za free i bedziesz mogl sobie wybrac wlasna subdomene z kilku domen.

Słoik
21-11-2012, 05:28
ok podpiszę jak chcesz. a powiedz mi czym robiłeś te zdjęcie jakim aparatem bo naprawdę jest super zrobione i bardo piękne gratuluję tak dobrego zdjęcia.

POZDROWIENIA Słoik

HaRibo
21-11-2012, 05:55
Przepraszam, że sie wtrącam, ale czy cos pod tą stronka www.zybex.net będzie isnieć..?

Słoik
21-11-2012, 07:20
nie wiem o co ci chodz ta stronka jest dopiero w budowie.
Pozdrawiam Słoik

naimaD
21-11-2012, 11:34
Mnie by sie podobala (jak by nawet miala jakies błedy lub kiepsko została zrobiona) gdyby to były opisy i fotki wlasnych wezy! opisy wlasnych doswiadczen- a nie powielane opisy i zdjecia .Takich stron juz jest duzo!
Strony tego typu nic nowego nie wnosza -
Moje zdanie jest takie --na poczatku hoduje zbieram doswiadczenie a nastepnie sie nim dziele!Dla mnie to malo wiarygodna strona - i tak jak pisalem nie potrzebna bo to wszystko co tam jest--- jest wszedzie a szkoda:(

Słoik
21-11-2012, 11:55
z jednej strony masz rację ale opisu danego zwierzęcia nie da się zmienić no chyba że przestawisz dane wyrazy. A własne doświadczenie dopiero zostaną dodane do strony, a co do zdjęć to i tak za jaki czas się zmienią jak będę maił swoje bo narazie to mam tylko zbożówkę ale zamierzam mieć ich więcej.

Pozdrawiam Słoik

zybex.net
21-11-2012, 14:42
Olympus C-720

zybex.net
21-11-2012, 14:44
Bedzie , bedzie :) Taka stronka o takim dziwnym hobby jakie kazdy z was ma zagladajac na to forum ;)

VooDoo
21-11-2012, 16:12
Witam.
Ja tez mam prosbe abys podpisal moje zdjecia tez np. regius.kgb.pl
Co do twojej stronki to wrzuc troche wiecej zdjec do galeri :-)

Słoik
22-11-2012, 09:39
ok
pozdrawiam

reed
23-11-2012, 00:03
Nadal pozostal ten polmetrowy margines (pod Opera)
Kodowanie polskich znakow dalej skopane strasznie.
Dosc skromne galerie i zawartosc.
Bedziesz musial nad ta strona jeszcze dosc duzo popracowadc zeby byla atrakcyjna.

Słoik
23-11-2012, 05:34
sory ale nie wiem o co ci chodzi z tym martginesem u mnie i u innych kumpli wszystko chodzi. a co do kodowania to sobie zmień w pasku daj na widok, kodowanie, Europa środkowa (Windows).

Pozdrawiam Słoik

42d3e78f26a4b20d412==