PDA

Zobacz pełną wersję : Szczur pogryzl Teczowke



nats
19-11-2012, 23:27
bylem zajet wiec dalem do pojemnika szczurka i moja teczowke brazylijska
nie mialem czas na obserwacje
i gdy po jakiejs godzinie sprawdzalem czy szczurek jest zjedzony.zobaczylem ze on nie tylko zyje ale i z ofiary stakl sie katem
doskakiwak do teczowki i gryzl ja w okolice kregoslupa najwyrazniej chcial ja zabic.
cale szczescie ze nie zrobil jej nic zlego.
teraz mam nauczke ze jesli waz nie je od razu to zabieram szczurka i czekam kiedy waz zacznie jesc.wszedzie pisz by nie zostawiac weza z e szczurem razem ale nie wyjasniaja dlaczego TERAZ WIEM TO BO ZOBACZYLEM NA WLASNE OCZY JAKI GROZNY MOZE BYC SZCZUR DLA WEZA

Bacon
20-11-2012, 00:37
A właśnie że wszędzie pisze że nie zostawia się szczura z wężem. Nawet fotki były.

wujek
20-11-2012, 02:01
no właśnie wszyscy to wiedzą tylko szkoda, że niektórzy to zrozumieją po szkodzie...

Fryzjer
20-11-2012, 02:58
Ja wiem jedno że pisać można o tym prawie każdemu a efekt jest taki:
Tłumacz jak do ściany i tyle.

snaak
20-11-2012, 05:49
szczury sa bardzo niebezpieczne dlatego ja wole podawac wiecej myszy

Adi
20-11-2012, 08:20
Popieram, niektórzy naprawdę nie zdają sobie sprawy jak groźny może być szczur i snaak ma w zupełności rację,,, ale i dobrze nats napisał o tym bo to ważny problem, nie zapominajmy o tym że wąż to nie "buldożer" a z resztą jak by wyście się czuli jakby wam dali żywą świnię na śniadanie a nie upieczonego kurczaczka :))) a też wole myszki!!

Mati13
20-11-2012, 08:35
wiem cos o tym sam sie przekonalem bo kiedys tez nie dopilnowalem pytona krolewskiego i jeszce tak delikatnego weza naszczescie jest juz w porzadku

naimaD
20-11-2012, 14:57
jak mogles wpaśc na pomysł----wiec dalem do pojemnika szczurka i moja teczowke brazylijska------ jak juz karmisz zywym no to rob to raczej w terra tam gdzie jest miejsce do ucieczki szczura --jak taką taktyką przyjmie oczywiscie szczur-- a nie w pojemniku gdzie jak mysle waz nie mial czasu sie dobrze przygotowac ani zlozyc do ataku--- kiedys widzialem jakos w tv jak goscie wsadzili gabonską do takiego no pojemniaka dos duzego ale jak waz dziabąl szczura to szczur w szoku i ze zlosci :) jeszcze kilka razy zanim padl dziabnął zmije az bylo zal patrzec lezala i nic nie robila a on az skakal po niej no ale nic szkoda :(

Kadar
20-11-2012, 15:53
Też to widziałem.Tylko, że gabońska wpuściła mu jad i nie za długo sobie poskakał. Z dusicielem jest znacznie prościej (żeby go pokąsać).
Szczerze powiem, że nie rozumiem ludzi, którzy wyjmują węże do karmienia. Po co to robią. W terra wąż zna każdy kąt i jest tam królem.

MARK
22-11-2012, 17:00
Witam. Nats jedno pytanie. skąd pomysł zeby 50cm cenchrii podac szczura???????????? Karygodne . Wyobrazaz sobie ich proporcje wiec nie dziwie sie ze wyniknął z tego wypadek. Nastepnym razem pomysl.
Pozdrawiam , powodzenia

42d3e78f26a4b20d412==