PDA

Zobacz pełną wersję : kiedy bedzie liniec sinaloae ?? bo cos ...



redknee
24-11-2012, 12:16
witam

niedawno kupilem L.t.sinaloae okolo 30 cm (mniej wiecej- na oko) i miala juz w tedy mleczne oczy, dzisiaj wstalem i miala czarne oczy.
ZA ILE DNI MOGE SIE SPODZIEAWAC WYLINKI ???

AHA A kiedy moge dac pokarm ? wiem ze odrazu po wylince ale czy cos sie stanie jesl idam np dzisiaj ?

Gerald
24-11-2012, 12:30
Jeżeli ma ciemną skóre i mleczne oczy, i ma koło 30 cm , to może linienieć za jakieś
2-6 dni (tak na oko). Małe węże mleczne linieją co jakiś miesiąc, kiedy będzie większa
to będzie linieć żadziej (mój ma ok. 75 cm i linieje co jakieś 1,5 - 2 miesiące). U tych
węży (wg. moich obserwacij) jest tak że wieczorem ma mleczne oczy, a rano jak się
obudzę ma czarne, a za kilka dni linieje.

Wylinka nie powinna cię niepokoić, przyzwyczaj się że twój podopieczny będzie
zrzucał "skórę" co jakiś czas

Co do żarcia to możesz mu dać, mój jadł kiedyś 1 dzień przed wylinką. Jeżli będzie
głodny to zje. Aha, pokarm podawaj co tydzień po 1-3 oseskach mysich to mu wystarczy.

Nie męcz go, i nie wyciągaj z terra kilka dni przed wylinką , bo jest prawie ślepy,
nie powinno się go męczyć. Po wylince twój wąż będzie dużo ładniejszy.

POZDRAWIAM

Biskup
24-11-2012, 13:08
no, tak z 5 dni maks poczekasz jeszcze, tylko dużo spryskuj terr. moje zbożówki jak długo po zmętnieniu oczek nie zrzucają skóry i coś zjedzą to od razu zrzucają wylinkę

rafnoe
25-11-2012, 06:00
ta wilinka moze byc bardzo szybko ale rowniez za pare dni.a po wilince ja swoim nie daje jesc 7 dni.pozdrawiam

Elian
25-11-2012, 09:02
a to dlaczego nie dajesz jeść 7 dni po wylince ? Ja mojemu daje zaraz na drugi dzień. Oczywiście przed wylinką nie daje

redknee
27-11-2012, 15:03
JUZ WYLINIAL I JEST PIEKNY :)

PS dalem mu pokarm (oseska) i zjadl dzien i noc przed linieniem i nie mial zadnych problemow :)

42d3e78f26a4b20d412==