PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przewiezc weza



MichalDD
28-11-2012, 07:02
Witam!

Musze przewiezc mojego weza na odleglosc okolo 20 km, to jest jakies 20-45 minut jazdy (zaleznie od korkow).
Jak to zrobic? Moj pomysl jest taki, ze wloze go do woreczka (poszwy na poduszke) wsadze do pudelka, a do srodka wloze butelke z ciepla woda.
Jakies inne pomysly?

Sm0k3D
28-11-2012, 07:09
ja tam mysle (budyn nie komentuj tego :P ) że jak to nie jest jakis baardzo wymagajacy waz to troche wytrzyma bez ciepla, a butelka moglaby mu zrobic krzywde, ja mojego gekona w zimie przewozilem w woreczku plociennym pod kurtka ^^

snaak
28-11-2012, 07:15
no ja tez mysle ze jak sie zmiesci pdo kurtka to bedzie najlepiej i najbezpieczniej ( tylko go nie udus

MichalDD
28-11-2012, 07:20
Niestety nie moge go pod kurtke, bede prowadzil samochod

MichalDD
28-11-2012, 07:23
Waz to pyton regius, ma 110 cm, btw

Sm0k3D
28-11-2012, 08:21
To moze kogos ze soba zabiez, kto bedize prowadzil wóz albo wezmie weza?? Jak nie to..hmm moze o ile bedziesz jechal ostroznie i jakos zamocujesz to pudelko przykryjesz kurtka na siedzeniu pasazera??

micgekon
28-11-2012, 08:27
Dobrze kombinujesz z tą butelką ja transportuje gady w lodówce turystycznej do której wkładam na dno 3 butelki z wodą o temp 40 st na to pudełko z gadem i mogę przewozić po parę godzin a w pudełku daj też ze 3 butelki i te 40 minut powinno być OK.

Sm0k3D
28-11-2012, 11:54
Eeee nie boicie sie ze jak dacie taka butelke to ona moze przygniesc gadzinke alboco?? no niewiem ale ja bym sie bal

peper
28-11-2012, 12:45
kurde a nie wpladles na to ze taka butelke mozna przymocowac do podla? zeby nie gibala sie na boki ... :D zrobisz dziurki przywiazesz sznurkiem i git :]

Budyn
28-11-2012, 17:04
A moze bys najpierw chwile nagrzal w aucie a pozniej go zniosl do auta , pomysl z butelka moze byc ok tylko zabezpiecz zeby sie nie turlala chyba ze waz bedzie w jakims pudelku pomysl z lodowka turystyczna mi sie tez podoba ,dobrym rozwiazaniem moze byc folia termoizolacyjna mozna ja kupic w aptece 10 zl dobrze trzyma cieplo. smoked nie ma co komentowac a co do tego posta to mnie troche ponioslo forum jest po to by zadawac pytania czasami nawet glupie pozdro !!!!!

Butcher
28-11-2012, 22:54
moim zdanie musosz wziac mape i pokazac pytonkowi gdzie ma sie stawic. to w przeciwiestwie do ich wlascicieli bardziej madrzejsze zwierzeta i poradza sobie. TYLKO NIE ZAPOMNIJ DAC DROBNYCH NA BILET!!
-ludzie bujcie sie Boga

madka
29-11-2012, 01:30
Rzeczywiscie, chyba nalezy sie zdac na inteligecje zwierzaka ;)

Nigdy nie wpadlbym na pomysl, ze moge wlozyc do podelka jedna ciezka i twarda rzecz, a druga krucha i potrzasac nim bez mocowania w srodku wszystkiego. Chyba ze sluzy to pokruszeniu lodu do drinka ;)
Jezeli nie planujesz rajdowego przejazdu i czolowego zderzenia na koniec to powinno Ci sie udac umocowac butelke tak, zeby w pudle styropianowym nie wedrowala.
Pomysl z czlowiekiem wiozacym gada w woreczku pod ubraniem jest najlepszy, ale nie powinien to byc kierujacy pojazdem.

42d3e78f26a4b20d412==