PDA

Zobacz pełną wersję : pyton królewski



ryszardini
08-12-2012, 09:41
>o co chodzi z tym ze pyton ten jest delikatyn czyli co???(jak to mam rozumiec)
>czy w rerarium moze byc sam piasek?
>iel osub na tym terrarium ma pytona królewskirego
>moze cie mi podac jakies warze zeczy zwiazane z jego hodowla(wlasne odkrycia)
>z gory dzeki

COB
08-12-2012, 10:01
naucz sei pisacz

redknee
08-12-2012, 10:49
heheh ryszardini jestes smieszny !!!

przeczytaj najpierw jakies ksiazki o tym wezu a co najwazniejsze przegladnij SLOWNIK ORTOGRAFICZNY !!

Neu
08-12-2012, 10:54
Paszukaj nie pisz takich pytan gdzie mozesz wszedzie je znalezc ! !!!

COB
08-12-2012, 11:02
delikatyn rerarium moze cie mi podac warze zeczy dzeki no to mnie rozpierdala kompletnie:iel osub na tym terrarium ma pytona królewskirego

"na tym" i "ma pytona" napisałes dobrze

Jaxik
08-12-2012, 13:02
Widze, że wiedza ryszardini na temat ortografii jest taka sama jak Cob-a na temat jadowitych zbożówek

COB
08-12-2012, 13:17
no niemów ze nie słyszałes o jadowitych zbożówkach ????

ryszardini
09-12-2012, 01:57
ma dyzgrafie:)(chyba);p

Biskup
09-12-2012, 04:06
nie wiem co masz stary ale obawiam się że nie stać Cię na leczenie ^^
a tak na poważnie, to nie kupuj pytona królewskiegoi, błagam, zrób to dla dobra zwierzaka i kup na początek zwierzaka który przetrwa Twoje błędy np cenchria maurus, elaphe guttata.
Pozdrawiam.

redknee
09-12-2012, 05:09
heehehehh jadowite zbozowki ? eheheh

babcia ci o takich opowiadala ?? czy ciocia ?? :D haahahahahaahaahahahahaahahahaahahahahahaahah

jesli sa takie to ja mam regiusa ze skrzydlami :D

ryszardini
09-12-2012, 07:28
ALE JA PATRZE ZE WY LOLQI JESTESCIE. JAK CZŁOWIEK WAS PYTA O RADE TO WY ZAMIAS POMOC TO SE GNICE ROBICIE CO MA PISANIE DO WEZA?
>TYLKO TYLE POTRAFICE?!-TO NAPRAWDE NIEWIELE
>A JAK CHCECIE SE GNIC TO IDZE SE NA CZATA

kamaczoo
09-12-2012, 08:59
-LOLQI JESTESCIE.
-A JAK CHCECIE SE GNIC TO IDZE SE NA CZATA

Jak ktoś potrafi mi to przetłumaczyć w formę pisaną zrozumiałą dla mnie będę wdzięczny :)

redknee
09-12-2012, 09:11
ej ryszaridini od kiedy sie zajmujesz terra ??

ryszardini
09-12-2012, 11:38
ej ja niechce wam przeszkadzac w intensywnych rozmowach ale milescie powiedzec cos na temat weza a nie mego pisania:) a jak nieweicie na temat weza to wogle niepiscie dezki :)
>a terra zajmuje sie juz od 6 lat(zacząłem od zółwi)

Grochu
09-12-2012, 11:46
1) jest delikatny - dość podatny na stres i troche na choróbska, czasami odmawia przyjmowania pokarmu
2) sam piasek to kiepski pomysł - kup jakąś profesjonalną ściółkę, alby wymieszaj torf z piaskiem
3) no troche osób ma tego pytona, ot choźby ja - jakby co, to pisz na gg - 287 06 70
4) własne odkrycia? mój nigdy nie chce robić kupy do wody :D a tak na serio, to ien odkryłęm niczego, czego nie było by w opisie - www.terrarium.com.pl/pytonkrolewski.php
5) a proszę, proszę (-:

wujek
09-12-2012, 12:40
i to podobno ja zjeżdżam ludzi:) a tak na marginesie to jak napiszesz to przeczytaj sobie to jeszcze raz i poraw błędy stylistyczne;) co do delikatnści dodam jeszcze że musisz zawsze utrzymywać odpowiednią temperaturę bo łatwo też się przeziębiają. moje własne doswiadczenia: je bez problemu (kupiłem z pewnego źródła), pieknie umaszczony, i poprsotu zajebisty wąż;)

redknee
09-12-2012, 14:15
ja mam regiusa od 7 (cos kolo tego) miesiecy jako pierwszego mojego weza i nie mam z nim zadnych problemow

ryszardini
10-12-2012, 00:55
dzeki
>chciaz teraz wiem ze sa na tym forum jacys porzadni ludzie a nietylko de......... ktorzy nic niewidział i pisza tylko głupoty

HaRibo
10-12-2012, 01:31
Postaraj się troszkę... nie da się czytać tego co piszesz..!!!
Nie żebym się czepiał.. ale jest wiele programów, które poprawiają automatycznie błędy albo ci je zaznaczają. Proponuje użycie jednego z nich i później wklejenie tekstu na forum, pozbędziesz się wtedy wielu zbędnych "odpowiedzi" na Twoje pytania.

Ps. Niestety tego typu błędów, to nie rozumiem:

>„ktorzy nic niewidział i pisza tylko głupoty”

Nie umiesz mówić? ...czy tylko napisać tego, co myślisz (chcesz)?

piotr
10-12-2012, 04:33
Chyba ma. Choćby to, że terarystyka to nie jest hobby dla analfabetów.

P.

Grochu
10-12-2012, 10:50
no nie wiem, a co analfabetzm przeszkadza w terrarystyce? no chyba, zę trzeba coś przeczytać z nalepki na jakimś preparacie.. z resztą tutaj nie mamy przykłądu analfabetyzmu (widać, że kolega czyta), tylko dysleksji (-: z resztą dobrze się nie znam, ale to nie analfabetyzm na pewno :D

ryszardini
11-12-2012, 01:53
hehe postaram sie ale mimo wszystko to jednak wolałbym zebyscie pisali na temat weza:)

Grochu
11-12-2012, 07:06
no i ja uważam, że od tego jest to forum, więc czepanie się twojej pisowni jest, w moim przekonaniu, bezpodstawne!

ryszardini
11-12-2012, 08:04
ehehe w pewnym sensie to masz racje ale obacz ile osob skomentowało moje pisanie , a post był o pytonie i ile osob odpowiedziałolo na to pytanie(niewieile) i co z tego wynika ze te farum powin sie nazywac "jesli masz problemy z pisaniem to tu umiesc posta":D a nie "weze" ale mimo wszystko to jedak prosze abyscie odpowiedzieli mi na pytania zawarte w poscie.
>dzekuje za troske co do mego pisania

Grochu
11-12-2012, 11:47
hehe (-:
no ja na te pytania chyba odpowiedzialem już, chcesz wiedzieć coś jeszcze?

ryszardini
12-12-2012, 00:49
nie to mi wystarczy a i jeszce jedno czy jak bedzie miał niewłasciwe podłoze to moze mu to w jakis sposob zaszkodzic?
>i jakie musi miec podłoze (przeciez zyje na sawannach,stepach,suche lasach itp.) to nie moze byc pisek ?
>to co mu dac włokno kokosowe?, czy moze takie podłoze podobne do trocin ale to nie trociny (nie wiem ja to sie nazywa ,ale wiem ze to sie stosuje np. u agamy błotnej)

Gonzaj_
12-12-2012, 07:51
Dajcie spokój chłopakowi pyta sie bo nie wie....

Podobano na tym forum jeest mnustwo osób które maja cos do powiedzienie....... ale widzie ze najbardziej lubicie wytykac błedy ortograficzne......

Jak znacie odpowiedzi na jego pytania to mu odpowiedzcie....a nie jescze jego błedy ortograficzne lub stylistyczne wytykajcie..... sam nie jestem orłem z ortografi ale nie wytykam nikomu taki pierdół...... dzieki..... naGazie

Grochu
13-12-2012, 00:12
> trociny i piasek to kiepski pomysł
> podłoże powinno trzymać wilgotność i nie gnić
> propomnuje kupić profesjonalną ściółkę (np. paczkowaną kruszoną korę) lub zastosować torf (bez nawozów sztucznych), lub mieszaninę torfu i piasku.

ryszardini
13-12-2012, 00:59
ah dzeki

42d3e78f26a4b20d412==