PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo interesujące



Grochu
09-12-2012, 12:51
http://www.bobclark.com/d_learn.asp?id=34&cat=learn

polecam tam zaglądnąć - hybryda Pytonów : tygrysiego i siatkowego...
zastanawiam się, czy gościu by tego nie sprzedał (-:

Elian
09-12-2012, 14:05
Pewnie by sprzedał, ale wątpie że ktoś w Polsce zobaczywszy cene kupiłby. Węże z hodowli Boba Clarka to nie taniutkie zbożówki :), a w dodatku taka hybryda.

naimaD
09-12-2012, 15:55
ogolnie jak mozna zobaczyc na forum u clarka-ojjj jakie ludzie tam maja weze w domu:) widac ze przelicznik ceny wezy do pensji jest korzystniejszy:)w stanach na normalne potrzeby ludzkie nie trzeba miec fortuny :) :)))no i zauwazcie sami tam sie nie trzyma zbozowek tylko siatkowe heheheh Ci to maja odwage :) a te odmiany barwne pytonow i boasów uuuuuuuuuuuuuuuuuu szkoda klikania i tak nas na to nie bedzie stac:) a moze jak wejdziemy do uni hehehehehe

albopilosek
09-12-2012, 22:38
naiMaD ...jak wejdziemy do unii .....to bedzie jeszcze gorzej bo wszystko pójdzie w góre bo muszą wyrównać ceny a płace pozostaną takie same .... Przez takich naiwnych ludzi jak ty wchodzimy do unii na kolanach i wszyscy sie przekonają co to naprawdę oznacza ........................................Jeżeli ktos mysli ze po wejsciu do unii kupi sobie taką hybryde to niech od razu kupi sobie zbożowke:P

Grochu
09-12-2012, 23:42
albinosek (-: widze, że ktoś oprócz mnie jeszcze uni jest przeciwny. ale ja nie jestem bynajmniej za samoobroną - raczej za Unią POlityki Realnej (-:

ale nam się upolitycznia forum...

mateotychy
10-12-2012, 01:27
ja tam mówie "Unia ich mać" :)

Biskup
10-12-2012, 03:55
albopilosek, Irlandia weszła do Unii jako najbiedniejsze jej państwo, teraz poziom tego kraju przewyższa nas o około 15 lat. Oczywiście że wyrównanie cen towarów będzie odrobinę brutalne, ale z czasem i płace pójdą w górę.
Czemu jesteś taki antyunijny? Zniesienie pozwolenia na pracę i wjazd do Anglii, Holandii, Hiszpanii? Przeciez to są perspektywy dla Ciebie! (chyba że masz 45 lat, to już takiej perspektywy nie masz :))
W kwestii węża, tak, bardzo ciekawy ;D

albopilosek
10-12-2012, 05:00
...Biskup twoje argumenty sa slabe... jak place moga isc w gore jak warunki do pracy beda sie pogarszac i poziom zycia sie obnizy bo wszystko bedzie drozsze ... Podajesz przyklad Irlandii -ale zauwaz ze ona weszla do europy w zupelnie innym momencie i na innych warunkach , teraz do unii wchodzi wiele krajow i nikogo nie obdaruja tak hojnie jak Irlandie , w ogole nie ma mowy o podarunkach od unii , ludzie mysla ze unia bedzie tylko dawac a nie brac .... Teraz znow chca zmeinic konstytucje tak ,żeby Europą rzadizly Niemcy i Francja .... Poza tym twoją receptą na biedę jest wyjazd do Hiszpanii , Holandii czy Anglii - czyli jednym slowem karzesz mi uciekac z tego syfu ... A tu chodzi o to zeby w kraju sie poprawilo bo uciec mozesz i bez Unii ..... Ten temat jest zbyt szeroki zbey o tym pisac na forum , jak bedzie kazdy sie przekona na własnej skórze .

Grochu
10-12-2012, 06:11
i jeszcze jedno: irlandia wyrosła na inwestycjach USA, a nie na dotacjach unijnych...
ale mieliście o tej hybrydzie pisać, nie o unii (-:

naimaD
10-12-2012, 08:03
albopilosek czy ty potrafisz czytac a potem to co przeczytales zrozumiec ---???chyba nie napisalem jak wejdziemy do uni heheheheheh ----czy slowo jak to nazwe heheheheheh mowi ze jestem az takim optymista!!!:)

Grochu
10-12-2012, 10:52
KONIEC O UNII:D
mówić o zjdęciu, które wkleiłem - to rozkaz!

wujek
10-12-2012, 10:55
unia to wiele arumentów przeciw ale i też za, pozatym to nie jest forum o tym temacie;) zobzcaymy jak będzie:) a tak co do zdjęcia to ten wąż jest poprostu zajebisty. ciekawe jakie wymiary osiagnie... piękny..

Grochu
10-12-2012, 12:16
no też jestem ciekaw wymiarów. to jest młody niby (-:
hybryda - pewnie to to bezpłodne jest, a szkoda, bo ciekawy gatunke by z tego był :(

SNAKES
10-12-2012, 12:42
Witam,

jeśli chodzi o Unię - mam nadzieję, że temat już się zakończył bo to nie odpowiednie forum dla niego :)

Jeśli chodzi zaś o hybrydę - to dość popularna hybryda w USA, tzw. "Borneo bat eater", na pewno jedna z najpiękniejszych hybryd w ogóle.
Są one jak najbardziej płodne - rozmnażają się zarówno z pytonami siatkowymi jak i tygrysimi, można znaleźć już drugie pokolenie młodych na rynku.

Jest ich mało, a co za tym idzie są bardzo drogie głównie ze względu na problemy z uzyskaniem zapłodnionych jaj przy łączeniu tych dwóch pytonów. Większość prób kończy się fiaskiem.
Są już one w Europie - widziałem w Wielkiej Brytanii, do Polski raczej szybko nie trafią :)

Pozdrawiam

Budyn
10-12-2012, 12:58
a mi dobrze z moja zbozówka :-)))))))))

42d3e78f26a4b20d412==