PDA

Zobacz pełną wersję : coś nie tak z węzykiem ?



spoun_rzeszów
08-01-2013, 08:23
Ej mam prośbe : co sie może dziać mojej pseudokoralowce, jakis tydzien temu byly oznaki ze bedzie miala wylinke i do tej pory nie sciagnęła, nabrala kolorow i zauwazylem ze pomiedzy tą starą i nową skora jest jakis płyn, a jak sie oderwie kawałek tej "starej" skory to sie powoli wylewa. ( to jest taka maż) Oderwałem po to zeby sprawdzic co to jest - taki kawaleczek. Coo to moze byc ?

Sm0k3D
08-01-2013, 08:32
hmm, podczas wylinki wydziela sie takie cos z tego co wiem, nie zrywaj z niej skóry!! Nowy naskórek moze niebyc do konca wyksztalcony!! (chyba) ajk ty se zerwiesz naskórek to tez jest bardzo wrazliwa skóra i wszystko boli.

spoun_rzeszów
08-01-2013, 11:13
:) ok zerwalem to zeby zobaczyc czy to nie zadna ropa, tak myslalem ze to cos takiego ale chcialem sie spytac innych o zdanie,a to co zdarlem to moze 2 mm x 2 mm wiec nic mu nie bedzie:)

Grochu
09-01-2013, 01:20
co do tego, ze nie zrzucil wylinki, a nabral juz kolorkwo, to normalne, natomiast to, ze rwie mu sie wylinka JEST NIEPRAWIDLOWE. na 100% masz za niska wilgotnosc w terrarium. podnies ja. weza mozesz moczyc w wodzie ok 30 stopni. powodzena

42d3e78f26a4b20d412==