PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z constrictorem, pomóżcie



Emoman
12-01-2013, 10:43
mam go od wczoraj, jak go kupowałem był ,zdaje mi się , w dobrej kondycji- ruchliwy i ciekawski. Wczoraj włożylem go do terra, pobadał teren, napił się i tak zleciał dzień pierwszy. dziś jest taki jakby ktoś z niego spuścił powietrze, prawie się nie rusza, powoli opada mu głowa, a ogon prawie bezwładnie się rusza. Jak go położę na pólkę to leży w takiej pozycji jak go położyłem i nie zmienia jej. Pomóżcie mi!!!! Co się mogło stać???? Czy jest chory??? Wąż jest młodziutki, ma koło 2 miesięcy.

DEXiu
12-01-2013, 12:49
Hmm. niedawno ktoś pisał jak to jego wąż przestał ruszać ogonem. Dzień później był już sztywny :-(.

Janosek
12-01-2013, 13:06
może ty dałeś mu do picia kranówke czy odstała wode?????? módł się otruć ;(

b.s
12-01-2013, 13:54
moze sie sie jeszcze nie oswiił i jest w duzym szoku np moj waran jk go kupiłrm to prez dni nie wychodził ze sczeliny i wogle nie dawał oznak zycia
>fakt ze waran to nie tosomo ale tez zwierze:p
>nie mozna myslec ze zdechce ale czasami wypada sie z tym oswoic;-(

naimaD
12-01-2013, 15:46
Janosek tak masz racje waz zdechnie bo wypił kranówke :) a nie tak jak przeczytałeś posty kilku formułowiczow ze podawac tylko wode odstana albowysokozmineralizowana a jak nie to zdechnieco heheheheh smieszne rzeczy piszecie:)jak sie was poczyta:)

Janosek
13-01-2013, 01:16
wąż po kranówce nie zdechnie!!!! ale kiedyś dałem kranówke zbożówce i wąż badł :( według mnie we wodzie było jakies g****. Jak wąż padł to zrobiłem mu seksje i nic nieznalazłem, teraz mam 34 litrowy zbiornik z odstałą wodą z filtrem węglowym dla pewnosci :)

Grochu
13-01-2013, 01:43
oj co wy mówicie?
straszycie tylko chlopaka.
to, że wąż jest osowiały to chyba normalne - widzieliście kiedyś ruchliwego węża?
wczoraj buszował bo terrarium, bo to dla niego nowe otoczenie i chciał wszystko zbadać.
mój waz zawsze dostaje kranówe i jakoś nic mu nie jest.
a i jeszcze jedno: czytajcie dokładnie - on na-isał, ze jego waż tylko bezwładnie rusza ogonem, a nie, zę rpzestał nim ruszać.

nie przejmuj się (-: wszystko będzie dobrze. zapewnij um maksimum spokoju - nie bierz go na ręce, staraj sie nie operowac w terrarium - to wszystko rpzyczyni się do tego, ze szybciej się przyzwyczai do terrarium i zacznie jeść.
powodzenia!

Lukas
14-01-2013, 02:51
po kranowie nic sie nie stanie moj Birmanczyk pije ja i ma sie very good

42d3e78f26a4b20d412==