PDA

Zobacz pełną wersję : regius i kłopoty



flipi
24-01-2013, 11:35
chciałem sie was zapytac oczywiscie tych co posiadaja regiusiki czy mieliscie znimi jakies szczególne kłopoty typu nijadły długi okres .czy były agresywne .mnie interesuje to czy jak kupie małego regiusika 40cm-60cm czy go oswoje tak zeby mnie czół i niebedzie atakoał z góry dzieki za odp. pozdro/111!!!

reed
24-01-2013, 12:48
W tym dziale prawie polowa postow jest o regiusach, moglbys wykazac troszke wlasnej inwencji i poczytac (wyszukiwarka rulez)
Poza tym ndrzedna zasada na wiekszosci for jest wlasnie przeszukanie zasobow zanim zapoda sie temat.
Poczytaj tez opic gatunku, naprawde warto.

naimaD
25-01-2013, 03:27
wlasnie a po drugie nie ma regulyyyyyyyyyy jedne sa takie drugie sa takie :) zalezy jaki ci sie trafi model:) kup z dobrego zrodla- jedzace i jak na poczatek to juz taki wiesz po 2-3 wylinkach -jak bedziesz mial taka mozliwość -bo bedziesz mial pewnosc ze raczej nie ma problemu z jedzeniem!

flipi
25-01-2013, 06:02
chyba poto jest forum zeby sie pytac.jesli niektórzy sa tacy ze z łaska odpowiadaja na pytnia to jest chyba z nimi zle .czytałem o tym wezu!!
pozdro!!

Gadman
25-01-2013, 11:42
weza nie przyzwycaisz do tego zeby cie on tylko czuł i nie atakował ale mozesz go przyzwyczaic do kontaktu z człowiekiem a nie dokładnie do ciebie.regiuski gora


Kiedy wszystko idzie źle pamiętaj ,że moze być jeszcze gorzej.

flipi
25-01-2013, 12:02
czy dobra by była zarówka dla regiusa night glo (niebieska nocna)czy taka by była leprza od czerwonej puszczął bym ja w dzien .i czy na podłoze dobre by było torf i kostka kokosowa??

reed
25-01-2013, 12:26
Tak forum jest po to zeby sie pytac, ale nie po raz 1428 o to samo !
Jezeli sa juz na nim odpowiedzi to sie ich szuka a nie oburza.
Jezeli tego nie rozumiesz to sorry, to juz twoj problem.

naimaD
25-01-2013, 14:59
flipi czytales :) nasuwa mi sie taki tekst chyba kazzika
"słowo pisane do mnie nie przemawia"
WIEDZ JEDNO ze miedzy tymi nigh-glo za 50 zł a tymi normalnymi z osrama czerwonymi itp nie ma zadnej roznicy :) TYLKO KASA SIE ROZNI:) czytaj dobrze:))))flipi:)pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==