PDA

Zobacz pełną wersję : higiena



pasiu
18-08-2013, 07:34
Czesc, mam maly problem. Mam agamy blotne i do nich terra ze zlewem i wodospadem. Problem w tym ze jednej ze czy nie przemyslalem - one oprozniaja sie do wody, a pozniej w niej plywaja itp. co moge to wyciagam ale zawze cos zostanie. Mam to zignorowac, czy kupic jakis porzadny filtr, bo mam pompke z takim zwyklym by tylko wieksze rzeczy sie nie dostaly do srodka.

Dzieki za pomoc w rozwiazaniu problemy z gory.

Marcin Kranc (Shazzy)
18-08-2013, 12:10
hehe trza bylo kupic odemnei wodospad z fitlrem;) a tak powaznie no musi byc filtr najlepiej dla agam podlaczyc do takiego wodospadu zewnetrzny filtr kubelkowy czyscisz raz na pare miesiecy sam filtr imasz spokoj :D

pasiu
18-08-2013, 16:55
po pierwsze to nie kupowalem ino sam go zrobilem, po drugie nie chcialbym miec filtru na zewnatrz tylko w zlewie i zeby byl w miare maly, jak mozna taki kupic to powiedzcie mi jaki i czy w ogole jest takowy.

dzieki za helpa

Marcin Kranc (Shazzy)
18-08-2013, 18:54
Ja tez sam robie ino sprzedaje. A wracajac do tematu filtr wewnetrzny jest do kitu bo przy 2 agamach czy nawet jednej bedziesz go czyscil co dziennie zwlaszcza jak juz maly masz proponuje wiekszy zewnetrzny gdzies zaszyc w terra i juz i tylko rurki do zbiornika wposcic inaczej bedzie mial syf tak czy tak

pasiu
19-08-2013, 04:59
ok, dzieki. umieszcze go w srodku i jakos wkomponuje. dzieki

Biber
26-08-2013, 11:29
hmmmmm a nie masz zaworu do basenika?

42d3e78f26a4b20d412==