PDA

Zobacz pełną wersję : Fogger - montaz



MarcinS
18-08-2013, 10:36
Kupilem sobie to cudenko no i mam dylemat jak je zamontowac tak by nie zaszkodzic legusiowi.

czytalem to co juz na temat foggera bylo napisane i wiem ze nie bardzo go jest tak sobie zanuzyc w baseniku dla legusia no i pozatym wolal bym zeby wytworzona mgla 'opadala' na dno terrarium

czy ma ktos jakies natchnienie? moze nie gotowe roziazanie ale wszelkie sugestie mile widziane ;)

Marcin Kranc (Shazzy)
18-08-2013, 10:41
wkop miske z woda albo jakies malo korytu w najnizszym miesjcu w terra w takim dolku wteyd mgla stopniowo bedzie rosnac i wkradac sie na wzgorza rewelacyjnei to wyglda wtedy hehe ja tez mam fogerka niestety jesden jest za malo ibede musia lwkrotce drugi zamontowac wjego sasiedztwie pozdrawiam

MarcinS
18-08-2013, 15:09
No to koncepcja calkowicie odmienna :)

bo ja kombinowalem coby go w wiaderku na terrarium zainstalowac i jakas rura doprowadzic od gory 'mgle' aby 'opadala'

Masz moze jakies fotki z montazu tj. zamontowanego i jak to wyglada jak jest juz mgla?

Marcin Kranc (Shazzy)
18-08-2013, 15:23
odposc osbie tkai montaz te migielnik isa za slabe i mgla sie przy opadaniu rozposci w powietrzu ze bedzie tylko wilgotne powietrze najlepiej jak sie sliska migielka po powierzhcniahc bez rozbijania w powietrzu czyli od dolu do gury jak sie wspina to ejst bez strat jesli chdozi o wyglad natomiast z ogry d odolu to tylk onawilzajaco fotke nie mam i nie zrobie bo mgielnik zabetonowalem na stale w nowym paludarum co robie wiec jzu nie moge go wyjac do stareg oterra i pokazac :(

MarcinS
18-08-2013, 15:27
Czyli trzeba by przygotowac jakies 'stopnie' czy tak to bylo zrobione?

Cos takiego jak do wodospadu?

Marcin Kranc (Shazzy)
18-08-2013, 16:03
nom najlepiej jesl ichcez od gor ydo dolu ale bedzie szybko para znikac ja ci mowie najlepszym efektem jest go na dole zmaontowa wtedy mgla bedzie zalegac w dolkach w terrarium fajnei jest sobie porobic takei zaglebienia i do jednego z nich w sadzic z woda mgielnik a do reszty bedzie sie mgla dostawac pokombinuj i sprawdz wkoncu masz go w domu to zalez od twojej fantazji tylko!

42d3e78f26a4b20d412==