PDA

Zobacz pełną wersję : ...Spryskiwanie....



FoKs
08-03-2013, 03:19
Witam!
Kumpel ma dwa węze pytona i boa i chciał sie zapytać.... czy mozna je zraszać wodą....

(jesli takie pytanie jush kiedys padło to sorki ale mnie za bardzo weże nie interesuja a kumpel nie ma neta na chacie więc nie moze przeczytać) z gory dzieki za odpisanie! pozdrawiam... nara

coolary
08-03-2013, 03:25
Jakby to delikatnie ująć.....twój kolega ma wogóle pojęcie co trzyma w domu?!? Wszystkie gady wymagają zraszania wodą. W zależoności od gatunku spryskujemy od kilku razy w tygodniu do kilku razy dziennie. Daj mu poczytać opisy na tej stronce. Jak nie ma netu to wydrukuj mu opisy...

FoKs
08-03-2013, 03:28
heheh masz racje... tak mu powiedziałem ale kazał spytac... dzieki bardzo za odp...nara

Grochu
08-03-2013, 08:12
tzn. wymagają spryskiwania terrariumn, bo bezpośrenie pryskanie na ciało przez wiekszośc nie jest uwazana na pieszczoty (-; mój pyton to np. jak tylko zaczynam pryskać szybko znika w kryjówce, żeby tylko na niego kropelki nie pospadaly (-;
jesli wentylacja jest "standardowa" to pytonowi powinno wystarczyć jedno, naprawde pożądne psryskanie terrarium wieoczorem, ewentualnie lekkie pryskanie rano. boasowi powinno się spryskiwac terra ok. 2 razy dziennie.
ale wszystko zaeży od wentylacji (-:

Lucky
13-03-2013, 13:07
A mój własnie lubi byc pryskany:):)

42d3e78f26a4b20d412==