PDA

Zobacz pełną wersję : :(



Marley
13-03-2013, 13:52
!!!! okropny dzien ... Karmilem mojego weza na swietach potem skanczyly mi sie myszy i nigdzie nie moglem kupic ani w sklepie , ani od hodowcow mieszkajacych w mojej okolicy.Zastosowalem karmienie awaryjne .. czyli czupkiem skrzydelka kurczaka , podalem raz i nic nie ruszyl pomyslalem ze za duzy kwalek ale zostawilem mu na noc , na drugi dzien podalem znow swierzy czubek skrzydelka wielkosci jego glowy , tez nie zjadl ! waz normalnie zyl , lazil po galezi , plywal.Jeszcze dzisaj widzialem jak latal po terrarium a jakies 20 minut temu zobaczylem go martwego (po wziciu do reki zauwazylem jakies robaczki)!
O komentarze typu .. ze to moja wina z gory dziekuje :( mozliwe ze waz padl z glodu i ja nie przewidzialem tego ze moze zabrknanc mi myszy i nie zrobilem wiekszego zapasu :( jestem poprostu debilem ...

olimpia1400
13-03-2013, 14:43
myslisz, ze naprawde z glodu??? przeciez podobno moga troche poglodowac.... Przykro mi z powodu wezyka :(((

goblin
13-03-2013, 15:14
Hehehe na 100% niezdech z głodu święta byly stosunkowo niedawno a Guttaty potrafią troche wytrzymac bez jedzenia ;) młode takie 35cm potrafią pościć przez około 2 miesiące. A przyczyną smierci może być jakaś choroba lub jakieś pasorzyty ;)

Marley
13-03-2013, 22:23
Na swietach bylem na dzialce przyniaslem sobie galazke wystrugalem sobie ...
Chcialem ja wygotowac ale brat mowil ze nie ma takiej potrzeby i mowil ze nic mu sie nie stanie jak wsadze nie wygotowa ... moze nie potrzebnie go posluchalem :(

Grochu
13-03-2013, 23:19
a te robaczki to jak wyglądały? możę go roztozca wykończyły... wtedy możesz mieć uzasadnione pretensje do brata (nie, żebym Cie podpuszczał).
tak czy siak przykro mi z powodu wężyka

Marley
14-03-2013, 01:05
takie male gowna i to sa wlasnie roztocza moim zdaniem :(
a tak wogule tego wezyka dostalem od brata :(

Tony_666
17-03-2013, 10:03
najwidoczniej trzeba przyznać że przyniosłeś sobie jakieś śladowe ilości roztoczy ze środowiska naturalnego i co tu dużo mówić.Znalazły sobie idealne warunki do rozmnażania w terrarium i zaatakowały węża,on już za bardzo osłabiony w końcu padł .Współczuje ci Marley...

Grochu
17-03-2013, 12:10
dlatego lepiej się na zapas zaopatrzyć w jakiś preparacik.. koszt ok. 15-20 zł i starcza na kilka lat (-: np. sera repti-pur dla gadów... z 3 kropelek masz 4 litry roztworu, buteleczka 40 ml kosztuje 16-17 zł (-: nic tylko kupić!

42d3e78f26a4b20d412==