PDA

Zobacz pełną wersję : Wylinka a jedzenie



Budyn
01-04-2013, 12:52
Moja zbozowka jest przed wylinka dalem jej teraz mysze ale juz 2 dzien nie zwraca na nia uwagi na poczatku ja atakowala i jej nie wyszlo teraz juz jej oczy przestaly metniec wiec powinna ja zjesc karmie ja co tydzien juz dostwala jak miala wylinke i zjadala myszy a teraz takie cos troche dziwne to normalne ??

Grochu
01-04-2013, 13:25
normalne. nienormalniejsze jest, ze jadła w czasie wylinki (-; weze generalnie w tym czasie nie jedzą i nie dawaj jej pokarmu - tylko niepotrzebnie stresujesz węża niezdolnego do kompatybilnego ataku :P

xav_setherial
01-04-2013, 13:29
NO przecież węża się nie karmi, jak jest przed wylinką. Wąż jest wtedy prawie ślepy, co wpływa na jego rozdrażnienie. Nie przyjmuje też wtedy pokarmu. To, że Twoja zbożówka teraz nie je to normalne, dziwię się tylko, żę jadła wcześniej podczas wylinki. Ale to tylko dowodzi, że zbożówy to prawdziwi twardziele.

Nie podawaj zbożówce gryzoni, dopóki nie zrzuci skóry. Tak będzie najlepiej i wąż się nie będzie stresował.

Pozdrowionka.

wezyki
01-04-2013, 16:52
i jak podasz pdczas wylinki to gryzon moze jeszcze pogrysc weza!!

Andre
03-04-2013, 01:40
Drodzy moi węże jedzą(niektóre) w czasie wylinki to normalne. Zależy od osobnika (jego chrakterek) znam takiego osobiście. I nie przejmuj się narazie że nie je poczekaj aż zrzuci wylinke odczekaj ze 2 dni i możesz go spokojnie karmić. Pozdrawiam

locia
04-04-2013, 07:40
moj epicrates raz nie jadl pol roku:) odchodzilem wtedy od zmyslow, waz nawet nie schudl teraz jest wszystko dobrze i zawsze ma apetyt, przed wylinka nie podaje mu pokarmu bo nie zje a gryzon moze pokaleczyc gada

pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==