PDA

Zobacz pełną wersję : wizja artystyczna mojego węża



lukassss
02-05-2013, 22:41
od jakiegos czasu mojemu wezowi zaczyna sie rodzic w jego małej głowce jakas wizja jego terarium. w terarium mam pare kamieni wielkosci jajek ułozonych w kupke a moja zbozówka (85cm) chwyta te kamienie ogonem i przenosi je na połke czy to normalne

MARKUS
03-05-2013, 02:27
hmm niesamowite!!!!!!!! chociaż miałem wiele zbożówek żadna tak nierobiła , być może twój wąż domaga sie czegoś więcej niż kamieni myśle że powinneś pomyśleć nad urozmaiceniem wystroju w terrarium włóż jakis kożeń albo gałąż roślinke i bardziej oko cieszy i wąż szczęśliwszy poszukaj na forum zdjęć terrari dla zbożówek i zrób coś podobnego : ) pozdrawiam .aha jeszcze odpowiedz :myśle że to nie normalne :) ale przeciez nikomu to nieszkodzi chyba że zrobi sobie krzywde kamieniem ten twój mały kamieniaż ;)

lukassss
04-05-2013, 15:33
terarium mam raczej bardzo rozmaicone sa rosliny sztuczne korzenie konary mały wodospadzik i rózne pierdoły. dzisiaj znowu mu wziałem ten kamien z półki a on za chwile ten kamien spowrotem . a jak mu zostawie ten kamien to idzie po nastepny az do konca (czyli 5 kamieni).

Kretschmer
05-05-2013, 02:43
Nie znam się za bardzo na tym, ale czy nie jest możliwe, że ona przenosi je na półkę bo (Nie wiem, czy wąż może być aż tak inteligentny) one się szybko nagrzewają i chce się na półce trochę wygrzać?? A może to zwyczajna gimnastyka;))

42d3e78f26a4b20d412==