PDA

Zobacz pełną wersję : bardzo agresywny sinaloe



iibell
10-05-2013, 08:58
Jak w temacie
Niedawno kupiłem małego sinaloe i przez pewien czas był bardzo grzeczny ale teraz od kilku dni zrobił się bardzo agresywny, gryzie moją rękę jak karabin maszynowy a jak złapie za palec to mam wrażenie jak chciałby go zjeść.
Jak jest z agresywnością tych węży mój ma ok.40 może 45 cm .Proszę o wypowiedź tych którzy mają je od dłuższego czasu i mogą podzielić się swoimi obserwacjami w tym temacie.Mam go od 10 tygodni a zrobił się agresywny jakieś 10 dni temu i mu nie przechodzi powiedziałbym raczej że agresja narasta.Napiszcie co o tym myślicie i co dalej żeby go oswoić tak jak regiusa.
Pozdrawiam

boidae
10-05-2013, 10:50
moze zmalo go karmisz albo przedstales go brac na rece przez dłuzszy czas

Niewiem musisz prubowac brac go na rece pomimo tego ze gryzie
jak sie boisz weź sobie rękawiczki.

Gerald
10-05-2013, 14:12
Dziwne bo ja mam swojego wężyka mlecznego 1,5 roku i mnie nie próbował nigdy dziabnąc, zresztą żadko słyszę żeby te węże gryzły i z reguły są grzeczne. Te węże raczej wolą się zakopać niż gryźć. Niewiem czy u węży występuje taka choroba jak wścieklizna. A jeśli tak to powinieneś poradzić się dobrego weterynarza.
Napisz co ile go karmisz?? Może za mało?

A tak swoją drogą - węża się nia da oswoić, a co najwyżej przyzwyczaić do nas (się da).

Dejot
10-05-2013, 16:18
przed wylinka weze moga byc agresywne, ale to troche za dlugo trwa :/

Grochu
13-05-2013, 07:37
widać jest rozdrażniony. ubierz skórzane rękawiczki i dokładnie go pooglądaj. być moze ma jakąś rankę na ciele.
możliwe tez, że zbliza mu się wylinka. różne osobniki różnie reagują w tym okresie

42d3e78f26a4b20d412==