PDA

Zobacz pełną wersję : help



Garet008
12-05-2013, 10:13
nawiał mi machoniowy 43cm długości przetrząsnełem cały pokuj i nic co mam robić

biruit_ka
12-05-2013, 11:57
hello :) moja mahoniowka tez mi uciekla kiedys, poszukiwania spełzny na niczym. Z doswiadczenia wiem ze moje weze najczesciej sie znajduja w najmniej oczekiwanym momencie i miejscu- np. łóżko mojej mamy :D Poszukaj go jeszcze raz na wszelki wypadek. Powodzenia. nie martw sie- znajdzie sie
pozdrawiam

ukar
12-05-2013, 12:47
Witaj nie ma przepisu na znalezienie węża . Jeśli mieszkanie masz wielkie i zagracone to wiele godzin upłynie niczym go znajdziesz ale możesz iść do łazienki i go spotkać .... ja swoje węże znajdowałem : za belką od kwietnika , pod wykładziną , w wywietrzniku w ścianie , na agregacie od lodowki i w wielu mniej dziwnych miejscach... powodzenia

Sarenka24
12-05-2013, 13:23
moja mahoniówka jak uciekła to znalzała się na regale z ksiażkami, ale oczywiście za książkami...przetrząsnij cały dom i znajdź jak najszybiciej,bo się biedna może troche wychłodzić

xav_setherial
12-05-2013, 13:55
no jak sobie poczytałem te posty, to mi trochę ulżyło, bo ja dzisiaj spędziłem 2 godziny na przekopywaniu pokoju i nic, węża nie ma, spacerek mu chciałem zrobić, a on mi nawiał. Jutro jeszcze poszukam i jak mi się nie uda go znaleźć, to kupuję myszkę i się na niego zaczaję.

Pozdrawiam

Mantis
12-05-2013, 13:58
mnie uciekła 2 razy samiczka Boaska młoda i obydwa razy była w tym samym miejscu pod biurkiem :P

Kregon
12-05-2013, 15:08
Mi wczoraj w nocy nawiala Malenka (samica P. regiusa), ktora mieszka w innym terra niz samiec.
Szukalem jej 2 godziny. Przerylem caly pokoj. A byla kolo terra samca :D
Taka mloda a juz facetow ma w glowie :P

Mialem ogromne szczescie... Wczoraj bylem na imprezie i skulalem sie na chate cos ok. 4 w stanie odpowiednim do pory... Dobrze, ze akurat sie nie przechadzala po pokoju (wtedy jeszcze nie wiedzialem, ze jej nie ma w terra).

Bonio
13-05-2013, 04:02
szukaj w zakamarkach, węże często szukają takich miejsc gdzie mogły by sie schować : za książkami, w szafce z ubraniami, w butach..... po prostu szukaj w ciasnych miejscach ....... tylko ostrożnie z przesuwaniem mebli ;)

xav_setherial
13-05-2013, 04:12
Ja już swojego znalazłem ;), Garet, jeśli do tej pory nie znalazłeś swojej gadziny, to zrób tak jak ja chciałem zrobić, kup myszkę, poczekaj do wieczora, wsadź ją np do pudełka na buty, postaw pudło na ziemi, tam gdzie najbardziej spodziewasz się węża, włącz nastrojowe światło (czerwone lub niebieskie, bo węże nie widzą takiego światła) i czekaj. To nie jest 100% pewna metoda, ale jeśli wąż ma ochotę coś przekąsić i wyczuje mysz, to jest całkiem możliwe, że przyjdzie do Twojego baru szybkiej obsługi i da się złapać.

Powodzenia

Garet008
16-05-2013, 11:23
znalazłem w poniedziałek oglądam film na polsacie a ona mi pełznie koło ramienia ( a uciekła dlatego że wyjołem z pomiędzy szyb uszczelkę )


dzięki za pomoc

DEXiu
16-05-2013, 12:25
Garet to jak ty masz te szyby zamontowane? W jakiej odległości od siebie? Ja przykładowo mam na podwójnej prowadnicy i za cholere NIE MOGŁEM wcisnąć uszczelki. Bo z drugiej strony po co? Jedyne co mi tamtędy może uciec to chyba muszka owocówka.

Fryzjer
16-05-2013, 17:40
zalezy jakie prowadnice kupisz i jakie szyby. Ja widzialem jak zbozowka mloda odpoczywala sobie pomiedzy szybami ale cale szczescie uszczelka zawsze byla.

Garet008
23-05-2013, 03:23
za uszczelkę służy mi kawałek kabla od neta

42d3e78f26a4b20d412==