PDA

Zobacz pełną wersję : jak hodować kameleony



ŁŁŁsy
31-08-2013, 09:50
1)mam małom samice kameleona jemeńskiego i chciałem do kopić małego samca ale usłyszałem że nie można trzymać razem gdyż mogą być do siebie agresywnie nastawieni.Wiec niewiem czy mażna??
2)jak szybko kameleony rosnom na miesioc mi samica urosła 1,50 w 2 tygodnie??
3)kameleony mażna trzymać z innymi jaszczrkami??
4)czy u kameleonów jest normalne zjadanie roślineg w terrarium mój jadły wiec wyjełem mu ją??


Prosze o jakieś rady

Dzieki!!!

WaRiaT_1986
31-08-2013, 12:15
Jezuuu człowieku weś wwal najpierw do WORDA tekst zanim dasz go na forum. To naprawde ciężko się czyta. A pozatym to nie ten dział.

Shynshyl
31-08-2013, 13:29
1) zaczekaj az samica bedzie juz duza, a potem dokup młodego samca, samce rosna szybciej. Wtedy samiec nic nie zrobi samiczce.
2)Jak dasz duzo jedzenia to urosna duzo, jak nie dasz nic to nie urosna, a moze i zdechna. Proste
3)Wydaje mi sie ze lepiej nie, ale wiesz mozna wszystko.
4)Tak, kup mu sztuczne roslinki, popróbuje trosze smaku tej rosliny, a jak skapnie sie ze jest niedobra to da jej spokój, dawaj mu sałate(najlepiej z działki nie przyskaną)

Silent_Dragon
01-09-2013, 02:05
Witam
Wariat masz racje. Jak mozna tak nie znac ortogafii, az mi rece opadaja :/
Pozdrawiam

MareQ
01-09-2013, 05:36
"czy u kameleonów jest normalne zjadanie roślineg w terrarium mój jadły wiec wyjełem mu ją??" - rozumiem, że wtedy byłes pijany i nie pamiętasz czy wyjąłeś roślinke i dlatego teraz nas o to pytasz, tak?

Silent_Dragon
01-09-2013, 07:24
Witam
Czlowieku jak piszesz posty na forum to pisz je porzadnie z kultura ok?? Jesli tak bedziesz dalej pisal to ludzie beda na Ciebie tak reagowac jak reaguja teraz!
Pozdrawiam

Saurus
02-09-2013, 09:50
Shynshyl :"..., dawaj mu sałate..."- W ZADNYM WYPADKU! Salata zawiera szczawiany i blokuje wchlanianie wapnia do kosci!! Jak bedziesz mu salate dawal to sie to skonczy krzywica...

42d3e78f26a4b20d412==