PDA

Zobacz pełną wersję : schowany Boa



Emoman
12-06-2013, 11:29
Mój Boa Constrictor od dwóch dni siedzi zakopany, a raczej przykryty mchem jaki ma na podłożu. Jest to o tyle dla mnie dziwne, ze wcześniej w ogóle tak nie robił, no chyba że w momencie gdy miał się wypróżniać. Nawet gdy go wyjmę, to po pewnym czasie znów wciska się pod mech. Do tej pory 80 % czasu spędzał w połówce kokosa przyczepionej do ścianki. Oprócz niego ma jeszcze jedną, większą kryjówkę w postaci odwróconej doniczki "groty" pokrytej kamieniami i atlasem. Czy jego zachowanie jest w pełni normalne?

MaciejTCA
12-06-2013, 12:47
hmm, moj tez od czasu do czasu bawi sie w kreta :) teraz obral sobie za miejsce strategiczne oprawke od lampki nocnej, i na niej sobie siedzi :) pomimo tego ze ma kilka kryjowek (doniczke, maly gaszcz z zieleniny), do podobnego pytania napisali mi ze tak to juz jest :)

Grochu
12-06-2013, 13:30
e tam. to, że siedzi schowany, to normalka.
po prostu zmienil upodobania co do kryjówki...

mój wężuś to raz siedzi pod korkiem, raz pod doniczką, a raz za konarem... w zależności od tego, jekiej temperatury potrzebuje (-:

mysza
12-06-2013, 17:01
W sumie może sobie tak pozmieniać. Ale dla pewności sprawdź czy po prostu wilgotność w terrarium nie spadła. Pod mchem na pewno jest wieksza.
Moje boaski jak zbliża im się wylinka potrafią przesiedzieć w wodzie cały dzień i tylko łepek ledwo im wystaje. :)

42d3e78f26a4b20d412==