PDA

Zobacz pełną wersję : waz poczta?



maka
29-06-2013, 10:04
w jaki sposob mozna wyslac weza poczta i czy ma szanse to przetrwac bez uszczerbku na zdrowiu?(chodzi mi o priorytet..............a nie o przesylke konduktorska,czy kurierska)...???????

wezyki
29-06-2013, 10:08
tak zazwyczaj przezywaja
zalezy jaki duzy najlepiej do plastikowego pudelka z dziurami, troche torfu do srodka, to do styropianu lub grubego pudla kartonowego i koniecznie wykup na poczcie opcje ostroznie

aha i najlepiej niewysylaj w soboty

Lucky
29-06-2013, 15:16
tak jak mowil wezyki, raczej przezywaja, ale to bedzie mnstwo stresu, w koncu mozna kupic ''ostroznie'' ale nie wiesz jak bardzo ich to bedzie obchodzic, ja odradzam priorytet:/

alig_
30-06-2013, 02:03
ja kupowałem i jest wszystko Ok ale zawsze jest jakies ryzyko ale małe 99% ze przezyje

DEXiu
30-06-2013, 03:23
No teraz jest lato także raczej przeżywalność takich "przesyłek" jest duża. Co innego w zimie - absolutnie wtedy niczym innym niż kurierem lub konduktorską bo gadzina zamarznie. I tak jak napisali poprzednicy - zawsze należy włożyć pojemnik z gaem do styropianowego pudełka (ja np. ostatnio znalazłem bardzo fajne szczelne pudełeczko po aparacie fotograficznym). I w tym pudełku, o ile jest (a powinno być) szczelne, także należy zrobić dziurki.

42d3e78f26a4b20d412==