PDA

Zobacz pełną wersję : nieje a linieje



Azzurreeuss
25-07-2013, 13:40
Mam mały problemik, boa kolegi ok 70cm praktycznie wogóle nie je;(( 1 myszka na miesiac albo i rzadziej (jest chudy jak pończosznik) a do tego linieje, moja samica jest w tym samym wieku je ok 2 myszy na tydzien i jest 2x grubsza a jest 2 wylinki w plecy w stosunku do niego. Co moze mu byc?? wogole nie je a linieje, miał ktos podobna sytuacje??

Nurek
25-07-2013, 14:38
linieje bo rosnie a nie dlatego ze jje, po prostu mas zybsze tempo wzrostu, indywidyalne dla kazdego osobnika, jedne trosną szybcirej drugie wolniej

Krzysztof.W
25-07-2013, 14:56
Mój kumpel miał boaska który po 4 latach życia osiągną oszałamiającą długość 80 cm, dodam że chudy był jak kiszka.
Biedne zwierzę pewnego razu mu nie spodziewanie padło, po sekcji zwłok okazało się że miał chorą wątrobę i wadę serca. Sekcję zwłok weżyka wykonała znana pani weterynarz.

Azzurreeuss
26-07-2013, 01:10
Dzięki;)

To już chyba będzie po wężyku:((

pppppp
27-07-2013, 03:19
kiedys czytałem ze jak weze linieją czesto (krótkie przerwy np tygodniowa) a nie pobierają pokarmu) to ma to związek z nadczynnościa tarczycy, trzeba zbadać poziom hormonów tarczycowych i lekami go modyfikować

nie jest tak jak pisze nurek - linieje bo rosnie

napisz do Jarka Zajaczkowskiego moze cos pomoze,bo szkoda wezyka a moze mozna to wyleczyć

42d3e78f26a4b20d412==