PDA

Zobacz pełną wersję : Zbożówka-PROBLEM



Jacu
02-08-2013, 13:27
Siemka
Mam zbozóowke od 4 dni .... a ona nonstop praktycznie siedzi zakopana ..... dzis byla w kryjowce to ja wyjąłlem i dalem jej cos do schrupania (osseska-zbozóweczka ma tylko 25cm) a ona nie zwraca na niego uwagi.... czemu?? ile te węże bedą sie zakopywać i ile moze wytrzymac bez jedzenia?? Jak cos jeszczewiecie ti piszcie...... i prosze nie wysylajcie mnie do FAQ!!
Pozdro

goblin
02-08-2013, 13:35
Nic dziwnego wąż jest jeszcze wystraszony musi sie oswoić z nowym pomnieszczeniem i dlatego tesh zapewne nieje nie bój sie wytrzymie bez jedzenia dosyć troche jak sie oswoi to powinna zjeśc no chyba ze będą problemy z jedzeniem :]

spoun_rzeszów
02-08-2013, 16:44
zostaw ją tydzień w spokoju i wtedy podaj oseska...

pritx
03-08-2013, 01:37
ja jak kupilem weza i wsadzilem do terra... to tez caly czas byla zakopana gdy dałem jej myszke juz sie niezako[pywala tylko od czasu do czasu:) Widocznie szuka czegos do zjedzenia pod ziemia... ale musisz z 3,4 dni odczekac od chwili wsadzenia jej to terra

wojtekP
08-08-2013, 14:16
Bardzo mi się podoba to szukanie czegoś pod ziemią ... To może by tak dżdżowniczki jej dla towarzystwa wpuścić !??

Nie karm tydzień , ale dziennie lub co drugi dzień, delikatnie, na chwilę weź na rączki gadzine; niech się przyzwyczaja do ciebie , do człowieka i do zapachu ( czyli do trzech niezależnych rzeczy!!!)

Baw się dobrze !
Pozdro

Karla
13-08-2013, 07:20
wojtekP napisał(a):

> niech się przyzwyczaja do
> ciebie , do człowieka i do zapachu ( czyli do trzech
> niezależnych rzeczy!!!)

E, widzę, że pan Przyjemny też popełnia błędy. "Do ciebie" i "do zapachu", jak by to powiedzieć, jest ściśle zależne. Po oczach właściciela nie będzie poznawał.

pozdrawiam, Karla

42d3e78f26a4b20d412==