PDA

Zobacz pełną wersję : Terra dla nadrzewnych ptaszników



Imperator
07-09-2013, 03:37
Czy terra dla nadzewniaków muśi być otwierane od góry czy niebędzie przeszkadzało jeśli byłobyto terra standardowe z dzwiczkami na prowadnicach.


Pozdro
IMPERATOR.

TylerPL
07-09-2013, 03:48
Będzie dobre otwierane od przodu. Może nawet lepiej bo jak pajak sobie zrobi sieć na górze na 3 płaszczynach (bok, tył, sufit) to będziesz mu ją rozwalał otwierając terra...

Z_Y_G_I
07-09-2013, 03:50
W terrariach otwieranych od góry chodzi o to, żeby było łatwiej dostać się do pajączka gdy zbuduje gniazdo. Myślę, że standardowe terrarium w ostateczności może byc...

bio1
07-09-2013, 04:32
No ja mam też ten dylemat. Mam P. cambridgei i nie wiem które jest lepsze bo on robi gniazdo zawsze przy ziemi i z reguły nie dosięga do sufitu. Nie wiem które jest bezpieczniejsze (chodzi o ewentualną ucieczke pająka). Jak Wy macie u swoich kambridżów??

Majcher
08-09-2013, 02:24
ja dopiero robie projekty bo tez musze go juz do terra przeniesc i jestem zwolennikiem drzwiczek od przodu. terraz tez siedzi w takim tylko malym i sprawdze sie doskonale. oczywiscie musisz uwazac bo sa one b. szybkie. jednak przy takim rozwiazaniu musisz sie zastanowic jak mu swiatlo bedziesz wymieniac.jak chcesz wiecej info o mym projekcie to zapraszam na gg

Imperator
10-09-2013, 07:05
Majcher zagadałem do ciebie na gg ale ty nie odpowiadasz.I jeszcze jedno pytanko
moje terrarium będzie otwierane z przodu.Ale dzwiczki będą zakładane gury na bocznych prowadnicach.Czy to dobry pomysł?Jak wyglądają takie prowadnice.Mają jeden rowek????.W biofilu mają takie małe terraryjka (Dział:biofil poleca).Ale zdaje mi się że zamontowane są zwykłe prowadnice z 2 rowkami.




Pozdro IMPERATOR.

Imperator
10-09-2013, 07:31
Tło będzie z korka z biofila.Terrarium dla Psalmopeusa cambrigei wymiary: wys:60cm szer:40cm dł:40cm.

Majcher
10-09-2013, 15:12
ostatnio gg mi siadalo ale istnieje tez mail wiec jakos proboj- najlatwiej mni wieczorem zastac ale wracajac do tematu. ja osobiscie wole dwie mijajace sie szyby ale kto co woli- ty potrzebujesz prowadnice z jednym rowkiem

42d3e78f26a4b20d412==