PDA

Zobacz pełną wersję : Boa Dusiciel nie chce jeść !!!



plu
18-08-2013, 06:27
Elo jesztem na tym forum pierwszy raz głównie spędzałem czar ja pajęczakach kiedyś kupilem sobie pończosznika ale wiedziałem co i jak i zbytnio mi sie nie podobał chciałem mieć tylko węża a nie miałem pieniędzy pewnego dnia zdarzyla sie okazja ze w zoologicznym był Boa dusiciel bardzo mi sie podobał a mogłem sie zamienić za pończosznika i troche dopłaciłem przedwczoraj zrobił u mnie wilinke już to była jego 2 i chciałem żeby sie najadł a on nie chce jeść nie iwem o co chodzi czy tak jak z pajakami musi poczekać pare tygodni a może dni po wilince czy może mu coś dolega prosze o jak najszybszą odpowiedź .



Z góry dzięki

Pozdro plu

goblin
18-08-2013, 06:30
Hmmmm węze niemuszą czekać ;-) może narazie niejest głodny napisz kiedy ostatnio jadł i co, ile ma cm , jakie ma wielkie terrarium , jaką temp, wilgotność....

plu
18-08-2013, 06:41
Jadł ponad tydzień temu trzy myszy przed wylinką ok długość węża ponad 50 cm terrarium wymiary 40-30-30 Dł,szer,wys temperatura 25-24 wilgotność nie wiem dużo paruje .

goblin
18-08-2013, 06:43
Hmmmm zjadł 3 myszy naraz ?? dorosłe młode ?? terrarium troche małe temp.styknie ale pod promiennikiem powinna byc odpowiednio wyższa ok.32 stopni

Biber
18-08-2013, 07:51
Chyba nie byłeś przygotowany na przyjęcie Boaska do siebie... temp za nisk..... musisz znać wilgotność (higrometr), wąż może potrzebować czasu na aklimatyzacje w nowym terrarium.... poczekaj troche a później daj mu jakąś małą mysz może :]
POZDRAWIAM!

goblin
18-08-2013, 09:42
Biber Hmmmm no może i lepiej jest poczekac...... no ja wczoraj kupiłem Boasa 55cm dałem mu odrazu osseska szcfzurego i zjadł dzisiaj jeszcze wciągnął dorosłą mysz ;-)

Marcin .P
18-08-2013, 13:38
ja bym radził poczekac jak jadł 3 szt tydzień temu to mu styknie jeszcze na 1 tydzień :d nie masz się co martwić poczekaj :D może też się jeszcze nie zaaklimatyzował wkońcu nie każdy wąż jest taki jak piszą w książkach czy w opisach poprostu każdy ma swój charakter jeden zje odrazu a inny potrzebuje czasu :D

42d3e78f26a4b20d412==