PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam: kompletnie nieoswajalne dzikusy



PMajdan
11-09-2013, 16:10
"*uje, móje dzikie weze" chialo by sie powiedziec. Czy sas dostpene w nasyzm kraju gat. kompletnie nie do osowjenia? Chodźby nie wiem co, chodźby skaly sraly? Nie mowie o poszczegolnych przypadkach, ale o konkretnych gat.

PMajdan
11-09-2013, 16:11
.. to tak ku przestrodze.

Robert_R
11-09-2013, 22:20
Ciebie chyba też nie do końca oswoili - może przez te skały s....

Arietansss
11-09-2013, 23:50
ja niewiem co ty człowieku chcesz... jezeli żart to kiepski jezeli nie no to śmieszny jesteś ty - żmije sykliwą sobie kup albo mokasyna, będzie jednego PMajdana mniej... juz sam chyba niewiesz jak te posty nabijać dalej - to nie konkurs

PMajdan
12-09-2013, 01:35
Pisze to juz drugi raz, poprzedni mesydź gdzieś znikł:

1) Przepraszam za pytanie, które pisła moja siostra pod moja nieobecność.

2) Nabijanie postów - buahahahahhahahahaha. JAKA GŁUPOTA! Totalnie pooroniony posmyls. Skad to wytrzasnales? Nie badz smieszny "Arietansss". ja jestem za kasownaiem postow starszych niz xxx, bo zasmiecaja tylko.

3) Wiecej tolerancji. Agresja, ocenianie i komentowanie cudzuch wypowiedzi to podstawowy błąd, jeśli mowa o komuniakacji werbalnej.

SID7426170
12-09-2013, 02:39
PMajdam a od kiedy ci sie tak odmieniło z kasowaniem tych postów ? Od kiedy ludzie z forum zaczel cie za to besztac ? i to ty piszesz jakeiś TOTOALNE GŁUPOTY ze niby nie wiesz o co chodzi - przejrzyj swoje posty połowa z nich to same pytania (niekonieczne mądre) a drugie pół to same rady od super hodowcy. Nawet nie wisz jak to denerwuje jak wszędzie widzie twoje posty. teraz juz nic do cibie nie mam, bo troche zwolniłes tępo zdobywania ich w swoim profilu. A co do tego ze Arietanss jest smieszny to popatrz na sibie i zadaj sobie pytanie, kto obrał droge bycia dobrym hodowcą przez ilosc postow w profilu

PMajdan
12-09-2013, 07:17
Wiesz smieszne jest to, ze ja wogule nie uwazam zeby ilosc postow miala jakiekolwiek znaczenie albo byla odzwierciedleniem wiedzy. Sam mi to przypisujesz, wmawiasz? , a mi to naprawde pier*oli ;]

SID7426170
12-09-2013, 12:41
Ilosc postów w penym stopniu jest odzwierciedleniem wiedzy ale nie w twojim przypadku. Bawisz sie w terrarystyke od 2004 roku , tak samo jak i ja, ale ty prawdopodobnie jako jedyny z ludzi zajmujących sie egzotyką od tego roku masz grubo ponad 1200 postów. Sam nie uwazam sie za kogos kto zjadł wszystkie rozumy a ty pewnie tak, jak czytałem niedawno twoje posty to nie dało sie nie zauwazyc ze dopisujesz głupie uwagi do ludzi zadających pytania na które oni nie znają odpowiedzi. Jesteś dla mnie typ błazen ale skoro cie to pie***li to prawdopodobnie nie robi ci to większej róznicy co o tobie mysle. Narazie PMajdan byle do przodu.

PMajdan
12-09-2013, 14:44
BUAHAHAHAH! Ilosc postow odzwierciedleniem wiedzy! Buahahahahhahahaha! Niezle. Podam Ci prosty przyklad: Ktos ma 1000 ksiazek. To nie znaczy ze jest madry, oczytany ani inteligenty. To nie jest wyznacznikiem. Poprostu razi Cie ze lubie sobie siedziec na forum i pisac? Pzreszkadza Ci to? Czemu pierwsze co robisz to patrzysz kto ile ma postow? To takie wazne? Glupota.

SID7426170
13-09-2013, 00:13
Jak narazie wiem ile ty masz , reszta mnie nie interesuje. A czy mnie razi to ze wszedzie widze "PMajdan" TAK i prawdopodobnie nie tylko mnie !! A co do tego odzwierciedlenie wiedzy iloscia postów to napisałem w pewnym stopniu, jednak u ciebie nie ma nawet "w pewnym stopniu"

SID7426170
13-09-2013, 00:42
Tak przemyslalem to co napisałem i musze ci PMajdan przyzanc racje. Ilos postów nie jest odzwierciedleniem wiedzy, przykład TY i ja niby róznica wielka a niekoniecznie prawdziwa.

_Gekon_
13-09-2013, 03:50
O jezu czy to takie ważne ile ktos ma postów???? Kłuccie sie na gg albo na jakims czacie a niezaśmiecajcie forum:/

SID7426170
13-09-2013, 03:57
gdyby dla mnie było wazne ile mam postów to mial bym tyle co PMajdan - koncze bo widze ze to i tak nie ma sęsu

PMajdan
13-09-2013, 16:41
Mi to wisi kto ile pisze. Rownie dobrze moge powiedziec ze mnie razi twoj nick bo jest za dlugi - co za glupote wymysliles z ta iloscia:? Od czep siep.

Grochu
15-09-2013, 03:25
kurde, odnosze dziwne wrażenie, to że to forum ostatnio ma raczej umoralniać, niż podawać konkretne informacje. to kazdego osobista sprawa, co robi, zadaje jakieś pytanie, to może by mu na nie odpowiedzieć?

owszem, są. większość corallusów do końca swojego życia kąsa... np...
goniosomy, większośc jadusów.

PMajdan
15-09-2013, 08:52
Ot` co! Grochu.

Obcy
15-09-2013, 13:53
mój hortulanus spokojnie dawał brac sie na ręce wiec sie z tym ze wszystkie corallusy sie niezgodze( chyba zę miałes na mysli caninusy), jadusów też nie mozna tak wszystkich odrazu wrzucać do jednego wora.. niektóre wcale sie sa agresywne , tyle ze w tym wypadku najmniejsza agresja moze mieć spore konsekwencje

Grochu
15-09-2013, 15:43
"większość corallusów", "większość jadusów"

42d3e78f26a4b20d412==