PDA

Zobacz pełną wersję : Polaczenie terra



Arem
12-09-2013, 13:54
Mam takie kolejne pytanie:
Otoz w najblizszym czasie chcialem mojemu chinczykowi zrobic dobudowke do terra-dolozyc szafke do ktorej bedzie mial dostep.Na tej szafce bedzie znajdowac sie nastepne terra w ktorym jest inny waz.Myslalem o tym zeby polaczyc oba biotopy malymi przejsciami zeby weze mogly sobie wybierac miejsce w ktorym chca przebywac.Czy to jest dobry pomysl zeby zwiekszyc powierzchnie zyciowa gadow i dac im do wyboru dwa rozne terra??ten drugi waz to mniejszy od niego boa maurus

_Gekon_
13-09-2013, 03:41
Niezbyt dobry pomysł:/ Ale mozesz tak zrobić jak tylko tego chcesz. Zrób tak i zaobserwój czy węże się zaakceptuja. To zależy tylko od nich:/.

Biber
13-09-2013, 05:58
hmmmmm.... nie jest to szczęśliwy pomysł :( nie wiem jak te węże by na siebie reagowały ale pozostaje jeszcze problem temperatury i wilgotności... jaką temp i wilgoć utrzymujesz średnio u swoich węży?

Arem
13-09-2013, 06:29
Wydaje mi sie ze gdy polacze dwa biotopy to waz wybierze sobie ten ktory jest dla niego najkorzystniejszy w koncu bedzie sobie mogl przechodzic miedzy terra a warunki w obu sa inne.Nie wiem czy mysle dobrze ale takie mam zdanie

Biber
13-09-2013, 10:56
no to po co łączyć... daj jednemu i drugiemu takie warunki jakie trzeba i będzie OK :)
JAZDAAAAAAAAAA

42d3e78f26a4b20d412==