PDA

Zobacz pełną wersję : Pończosznik czy Agama ???



Vernon_Carter
19-09-2013, 02:48
Witam wszystkich.
Mam wątpliwości co wybrać czy węża Pończosznika czy Agamę. Mam ładne terrarium lecz cały czas się waham nad tymi dwoma zwierzakami którego z nich wybrać. Proszę Was o pomoc, napiszcze jak macie pończosznika jaki on jest ???
Czy to dobry wąż dla początkujących, czy jest agresywny itd. Może Wy mi pomożecie ???
Z góry dziękuje za pomoc ???

_Gekon_
19-09-2013, 06:16
opis pończosznika istnieje ale dam ci swój:) w załączniku:) Poszę o komentaz opisu pzez innych terarystó i czy mugłby zastąpiś ten stary? Acha i niemoemy ci doadzic to twuj wybur:/ To zalerzy co wolisz węże czy jaszczurki a jak lubisz oulnie gady to najlepiej kup sobie pończocha i agamke:)

SPeCTeR
19-09-2013, 08:10
Ja mam 5 ponczosznikow, 3 Sirtalis i 2 Parietalisy i sa strasznie symaptyczne :> Male, nieklopotliwe, spokojne itp :>

Kretschmer
19-09-2013, 08:57
Hehe... możesz mieć kłopot. Jak zapytasz na tym forum to Ci doradzą pewnie węża a jak u jaszczurek to agamę:)

stary
19-09-2013, 09:13
moim zdaniem kup sobie zbożowke jeśli nie możesz mieć większego szczeże wolał bym zbożowego niz ponczosznika ale twój wybor papa

POZDRAWIAM

Kretschmer
19-09-2013, 09:20
Chyba, że nie chce patrzeć jak giną myszy, albo trzymać ich w domu ani latać do sklepu, a myszy co by nie mówić trochę śmierdzą. O żabach tego powiedzieć nie można.

maka
19-09-2013, 09:35
to zalezy jakie masz mozliwosci,agama potrzebuje wiecej niz ponczosznik,jest dlatego tanszy w utrzymaniu,mam dwa i sobie chwale,nad agamka tez sie zastanawialam,ale wlasnie dla tego,ze jest o wiele bardziej wymagajaca to wybralam weze...............ale to tylko kwestia gustu i podejscia do sprawy,wybrac musisz sam,by nie zalowac............
pozdrawiam

Biber
20-09-2013, 12:46
dajesz takie pytanie na dział miłośników węży :D WIADOMO ŻE POŃCZOCHA :)

Coguar
20-09-2013, 13:35
ja mam ponczocha i jestem strasznie zadowolony z drania strasznie mi zdziczal ale to tylko dlatego ze prubuje go nie ruszac ale nie kasa:D nie ma cztym hehehe i teraz szukam samicy bo po ostatniej wylince okazalo sie ze to samiec:D i z karmieniem nie mam klopotu daje mu mieso wolowe lub kawalki kurczaka no i od czasu do czasu jakas zabke ale to zadko bo ostatnio jak dawalem to mi piszczala przynajmniej taki dzwiek wydawala no i klapa nie jestem w stanie dawac tego mojemu wezykowi

kudłaty
21-09-2013, 12:52
pończoszniki nie jedzą myszy karmisz rybkami surowym mięsem itp jest najlepszy dla początkujących hodowców agama jest bardziej wymagająca i musisz kupować świerszcze z czym jest o wiele większy problem niż z rybami nie raz świerszcze ci uciekną z pojemnika i jest ciężko twój wybór pozdro

przemon13
27-09-2013, 04:31
ja hoduję to i to i szczerze powiem, że pończoszniki sa łatwiejsze w hodowli ;]

42d3e78f26a4b20d412==