PDA

Zobacz pełną wersję : Wasza opinia



Budyn
14-09-2013, 15:53
Robie wlasnie terra dla zbozowki mam juz ladnie wyciete osb o wymiarach 125x60x60 i chce poznac wasza opinie chce zrobic tlo z kleju do glazury co myslicie o tym jak to bedzie wygladalo moze macie jakies inne fajne pomysly, a w ogole pytanie czy trzeba dawac pod ten klej siatke jezeli tak to jak sie to montuje????

BRAKUS
14-09-2013, 16:47
Ja mam tak terra zrobione.
Atlas wymodelowałem na podobieństwo struktury skały, co do siatki to musi ona być bo inaczej słabo się trzyma atlas na OSB- montujesz ją na maleńkie gwoździki (wbijasz gwoździk do połowy w płyte i zaginasz tak aby trzymał siatke).

Mike
15-09-2013, 08:19
Bądź też pineskami można siatke przybić... ja tak zamontowałem siatkę na sklejce. Potem obkleiłem ją zaprawą klejową i się trzyma na mur beton :)

Budyn
15-09-2013, 15:00
a jak bym przykleil na silikon akwaryutyczny ??? lakierowaliscie dodatkowo osb ?

Mike
15-09-2013, 15:32
Wg mnie pomysl z przyklejeniem siatki na silikon niezbyt dobry... nigdy nie probowalem ale raczej moze się odkleić...

Ja osobiście OSB nie lakierowałem, jedynie sklejkę ktora nie byla wogole impregnowana. Jednakże ostroznosci nigdy za wiele i mozesz tez osb polakierowac, ale musisz uwazac jakiego lakieru uzywasz! Nie moze byc toksyczny! Polecam lakiery Dulux!

42d3e78f26a4b20d412==