PDA

Zobacz pełną wersję : w sprawie retica



Lukas
08-10-2013, 14:48
Witam wszystkich !, czy ktoś wie lub zna osobę w polsce która hoduje, rozmnaża,itd pytony siatkowane?, ponieważ chciałem bnabyć sobie samca,doświadczenie niezbędne w hodowli duzych dusicieli posiadam, gabaryty mieszkaniowe również. jak narazie większośc osób hoduje pytony tygrysie, tak więc nie orientuje się za bardoz kto posiada gatunek siatkowanego.z tego co się dowiadywałem, w wiekszości sa to błedne opinie,iż siatki sa pytonami okropnie agresywnymi, a ponoć są bardizej inteligentne aniżeli ich krewniacy tygrysie,i moga byc zostać calkiem oswojone, w zależności od temperamentu węża,czego przykładem może być "fluffy" Bob`yego. PZDR !

Azazel
08-10-2013, 15:27
Na wstępie nie zamieszczaj cudzych zdjęć bez autoryzacji właściciela bo tak się nie robi.
To prawda że siatki są inteligętne , również znacznie bardziej aktywne niż birmańskie pytony.
Potencjalnie to olbżymy, tak potężną odpowiedzią karmienia że sobie pewnie nie wyobrażasz.
Temperament no coż bywa różny - zdażąją się osobniki kąśliwe jak i łagodne - pamiętać należy, że przy 6m i masie 100Kg to już nie przelewki i na błedy nie ma miejsca.
Moim zdaniem król dusicieli.

Lukas
08-10-2013, 16:05
Dzięki za rady, ale wciąz nie wiem czy jest ktoś taki w polsce kto hoduje te węże, osobiście też uważam ,ze sa królami węzy, ale mysle ze zostane przy tygrysach...., możew czerwcu kupię sobie jeszcze cos :)

ps. Odnośnie zamieszczania zdjęc:skąd wiesz,że zdjęcia nie otrzymałem osobiście, i że akurat zamieszczam je bez pozwolenia ???? :)może być to moj dobry znajomy. Pozdrawiam !

goblin
08-10-2013, 16:12
Zgodze się z Azazelem królami dusicieli owszem węzy nie ... przynajmniej ja mam takie zdanie ... ja za króla węzy uażam czarną mambe nie za jej jad tylko za inteligencje :]

Azazel
09-10-2013, 00:27
Chodowców jest sporo - z pewnych wzgłedów nie mogę o nich napisać - wysłałem im posta , zatem może uzyskasz odpowiedzi.
Odnośnie moich zarzutów potwierdziłeś tylko , że autoryzacji nie masz, w przeciwnym wypadku użył byś innej formuły niż " może mam ..... "
Ostatnio na forum mnożą się takie przypadki , które moim zdaniem trzeba potępiać.
Jeśli masz pozwolenie z góry przepraszam.

Lukas
09-10-2013, 08:11
DZięki za zainteresowanie !, być może ktoś się trafi, ps. nie chodziło mi o to czy mam czy nie mam, tylko próbujesz mnie pouczyć o rzeczy która jest dla mnie oczywista :) a gościa znam, co prawda nie uzyskałem od niego konkretnego pozwolenia na umieszczenia zdjęcia , ale jest to mój znajomy z którym mailuje,i to wystarczy....nie poda mnei o to do sądu :):):)Pozdrawiam !

42d3e78f26a4b20d412==