PDA

Zobacz pełną wersję : Czym mozna karmic teczowki



jareck_i
10-10-2013, 14:29
jaki pokarm mozna podawac : pokarm martwy typu filety rybne albo cos tak,?? czy jedynie zywy ??
czekam na sensowne odpowiedzi , z doswiadczenia hodowcow a nie ksiazek ...

Pituophis
10-10-2013, 14:43
Boa tęczowe nie jedzą ryb!
Żywią się gryzoniami i ptakami, w naturze również z rzadka jaszczurkami i płazami. W niewoli podajemy myszy, szczury, wszelkie inne gryzonie, czasem jednodniowe kurczęta, przepiórki i inne drobne ptaki wolne od chorób.
Stosunkowo łatwo przyzwyczaić je do zjadania zabitych zwierząt(stałocieplnych, nie ryb!).

MARK
10-10-2013, 14:43
Witam. Polecam gryzonie . epicratesy jak nie robią zadnych problemów z ich przyjmowaniem. ja karmie swoje wszelkimi gryzoniami - myszy , chomiki , szczury, myszoskoczki - aby byly odpowiedniego rozmiaru dla danego weza.
nie podawałbym im zadnych ryb- to nie pończoszniki.
Pozdrawiam

Raffee
10-10-2013, 15:58
To juz jest szczyt wszystkiego. Zeby weza karmic rybami !!! A czytales opis ? Warto by troche sie doksztalcic zanim sie kupi zwierzaka. A co do wszelkiego rodzaju ptactwa to lepiej nie ryzykowac ze wzgledu na choroby, nigdy nie wiadomo czy pisklak czyms nie jest zarazony.

Fryzjer
10-10-2013, 17:12
http://www.terrarium.com.pl/boateczowy.php na nastepny raz po to jest to

jareck_i
11-10-2013, 11:52
Wiem czym sie karmi Teczowki !! mam je jus prawie rok , umnie to szczury !! chodzilo mi o pokarm martwy (nie zwierzeta martwe) typu filety rybne , mieso itd... Mnie cieakawilo czy ktos probowal podawac im cos takiego lub slyszal o takim czyms . Ktos mi tak powiedzial i byl otym swiecie przekonany dlatego chce sei upewnic :) ......... sam w to niewierze ... ale....

42d3e78f26a4b20d412==