PDA

Zobacz pełną wersję : Jak Udekorować Terra dal REGIUSA ??



sErGiEjOo
15-10-2013, 12:54
jak ładnie udekorowac terra dla regiusa,tz mam udekorowane ale chce zrobić coś lepszego mam jeden konar przywiziony z lasu do wspinaczki, z imitacji drewna które kupiłem w OBI zrobiłem kryjuwki,ale z czego można coś fajnie wyklombinować znacie jakieś stronki z projektami udekorowania terra?? bo zawsze można coś podpaczeć :)
z czego można zrobić fajne kryjówki itop może macie jakieś pomyśły projekty patenty ??:>

TylerPL
15-10-2013, 13:04
Moje terra (http://www.album.astral.pl/album/fotos/454/20/655/7.jpeg) I jak się podoba? Proste i wydaje mi sie, że ładne... :) Jak się odbrze przyjżysz to zobaczysz moja samice w kryjówce. Siedzi tam prawie 24h/dobę. Dziś w nocy wszyła po raz pierwszy od 4-5 dni aby się napić - wiem po śladach na podłożu.

Pozdrawiam!

Silent_Dragon
15-10-2013, 13:33
Witam
Rzeczewiscie proste i mi sie strasznie podoba. Teraz bede robil terra dla anoliska i zrobie chyba w podobnym stylu bo naprawde bardzo mi sie podoba :]
Pozdrawiam

sErGiEjOo
15-10-2013, 13:36
bardzo łądne estetyczne,ja zrobie fotke mojemu terra :D to wam pokarze moje pierwsze terra i sam zrobiłem mam zabudowane w szafie :) !!!

sErGiEjOo
15-10-2013, 13:37
ja też mam samiczke regiusa :D juz u mnie zjadał pierwszy posiłek jutro dostanie kolejny :D

TylerPL
15-10-2013, 14:27
Ja swojej jutro spróbuje dać mrożonkę... Pewnie nie zje, ale starałem się jej zapewnić przez ten tydzień jak najlepsze warunki - wilgotność nigdy poniżej 60% (chyba ze jak otwierałem terra to wdedy suche powietrze wpadało do terra i było przez pare minut 40%) i temperatura ok 30-31 w dzień i ok 25 w nocy. Więc lato jak ta-lala... :D I mam nadzieje, że chociaż u nas zima (która dzięki Bogu odpuściała na razie) będzie chciała jeść....


Pozdrawiam!!!

sErGiEjOo
15-10-2013, 15:24
ja mam troche iine warunki temp mam w dzien śrdnio 25-27 stopni pod żarówką z 30 :) w nocy ok 22 stopni i tydzień temu moja samoczka NEMESIS zjadłą swoją pierwsza mysz(dorosłą) u mnie :D jutro jej dam drugą może się skusi:D bo cos mi po terra szaleje ostatnio nieraz to wszystko mi przenosi robi bałagan w terra....chciłem jej kupić myszkoskoczka ale nie moge coś tego dostac w KRAKOWIE

Mati13
16-10-2013, 00:07
jak je myszy to nie kupuj myszoskoczka bo sie przyzwyczaji i juz nie wroci do myszy bo bedzie chciala myszoskoczka a jak je myszy to latwiej mozna pozniej do szczorow przyzwyczaic a sa tansze

sErGiEjOo
16-10-2013, 02:05
aha dobrze wiedzieć :) ale chyba raz na jakiś czas można jej urozmaicić diete myszoskoczkiem ??:> i jeszcze jednop pytanie bede miał dostęp do królików młódych bede mógł dawać REGIUSOWI jak troche urośnie ??:>
widze że troche osbiegliśmy od tematu :P wiec piszcie na temat <lol>

Biber
16-10-2013, 09:22
heheheh przyzwyczai się do myszoskoczka i później nie bedzie chciała jeść myszy??? :| ja daje swojemu na zmiane: mysza, szczurek, myszoskoczek i raz na pół roku pisklaczka :)
Co do terra to ja wole jak jest więcej kryjówek i roślin :) i gdyby Tyler (pozdro) jeszcze coś pokombinował i zrobił więcj kryjówek i zakupil więcej sztucznych roślinek terra wyglądało by o niebo lepiej :) ----> to moje zdanie :D

Mati13
16-10-2013, 09:35
ja mojemu dalem myszoskoczka i juz nie chce szczurów widocznie masz osobnika "zarłocznego"

TylerPL
16-10-2013, 10:16
Jak będe w Szreku( pewnie jutro, albo pojutrze) to może kupie jeszcze jakąś roślinke, ale jaki kryjówki jeszcze masz na myśli? Jakieś drewniane, kamienne?

Pozdro dla Bibera!

bolex
16-10-2013, 12:55
TylerPL!Podaj wymiary tego terrarium,jest zajefajne:)).

sErGiEjOo
17-10-2013, 02:32
dla mnie też terra TylerPL jest łądne ale dla za odkryte ja preferuje bardziej terra mroczna tz że wiecej kryjówek wiecej roślin bo wąż to nie pies potrzebuje się schować zaczaić :D mój pytonica ma 4 krujówki zrobiłem jej z imitacji drewna które kuiłem w OBI wyglada fajnie ale i tak myśle nad zakupem dużej kryjówki w BIOFILU i jeszcze jednej roślince !!

TylerPL
17-10-2013, 03:36
Przyprostokątne 79cm( nie dało się 80cm do parapet przeszkadza :)) A na tych ścięciach jest 15 cm. Swojego czasu dawałem plan, ale już do wyrzuciłem. Aha, wysokość 60cm.

Pozdrawiam!

P.S. Regi dziś w nocy nie tknęła myszy, dziś sprubuje jej naciąć głowe.

sErGiEjOo
17-10-2013, 05:19
dobrze ze ja nie mam problemu ztym ze moja miss nie che jesć :D ja jej daje mysz jak wychodzi z kryjówki co zdaża sie czesto i jest wyjątkowo pobudzona :D to kwestia kilku minut by się na nia zaczaiła :) i skonsumowałą :D

TylerPL
17-10-2013, 08:17
Dziś w nocy nie zdjadła :( Zostawie ją jeszcze do jutra rana - naciąłem jej głowę żyletką. Może się skusi... A jak nie to będe próbował wszyskiego co się da... Różne kolory myszy itp...

sErGiEjOo
17-10-2013, 11:51
a w jakim celu nacina sie główe żyletką bo cos o tym słyszałęm ale nie wiem czy dobrze ??:>

Biber
17-10-2013, 13:31
kryjówki można zrobic ze wszytskiego :) nawet roślinka moze być dobra kryjówką :), mogą to być kokosy, groty i wszytsko z dziurkami i miejscem :)
nacina się po to żeby wąż pczuł zapach krwi ale z reguły nie wiele to daje :(
TylerPl jak długo masz już regi? :>

TylerPL
17-10-2013, 13:40
22.11 tak więc już 10 dni! I jutro spróbuje dać jej żywą mysz, bo martwej nie zjadła... :(

Raffee
17-10-2013, 14:38
>jak je myszy to nie kupuj myszoskoczka bo sie przyzwyczaji i juz nie wroci do myszy bo bedzie chciala myszoskoczka a jak je myszy to latwiej mozna pozniej do szczorow przyzwyczaic a sa tansze.

Takiego tekstu to jeszcze nie slyszalem. Ile czasu najdluzej nie jadla???

Mati13
20-10-2013, 12:08
moj nie jadl ostatnio 2 miesiace i tylko chce juz myszoskoczki kupowalem myszy szczury chomiki i nie chce

42d3e78f26a4b20d412==