PDA

Zobacz pełną wersję : Jak myslicie ? mozna karmic myszami kolczastymi...?



ademar
18-10-2013, 10:36
jak myslicie mozna karmic pytony krolewskie myszami kolczastymi ? ( na www.terrarystyka.com.pl jest opis myszy) mam ich duzo, juz 12 sztuk i nie mam co z nimi zrobic :P skarmilbym to.. ale czy mozna ?

POZDRAWIAM ADEMAR

p.s jak ktos che moge sprzedac claa hodowle mysz kolczastych 12 sztuk od 2 miesiecznych do rocznych ktore daja co miesiac kilka mlodych ( myszy kolczaste szybko rosna, juz po3 dniach chodza a po paru tyg odziela sie je od matki ! ) cena za 12 sztuk to 50 zl !!!

koleś
18-10-2013, 11:11
Słyszałem że nie za bardzo

Krzysztof.W
18-10-2013, 11:20
Nie skarmiaj myszy kolczastych, może lepiej popytaj w sklepach zoologicznych czy nie chciano by może się wymienić za szczury, lub zwykłe myszy.

Pituophis
18-10-2013, 11:59
Znajomi karmili nimi węża smugowego i bardzo chętnie pożerał je, problemów nie było.W naturze także czasami padają ofiarą węży, raczej więc są bezpieczne, zwłaszcza młode osobniki, chociaż... 100% pewności nigdy nie ma. Ale sądzę, że szkoda trochę ich na karmę, lepsze do hodowli dla przyjemności, ja sam chcę sobie kilka kupić i poobserwować. Chyba lepiej rzeczywiście wymienić na typową karmówkę, ale to tylko moja subiektywna propozycja.

daf
18-10-2013, 12:00
Myszy kolczaste są:
po pierwsze primo za ładne
po drugie primo mają "kolce"
Wąż miałby problemy z ich połknięciem.

Mc.Luka
20-10-2013, 17:26
z pokłnięciem raczej nie miałby problemów-chyba, że zacząłby od dupy strony ,<lol>, ale fakt- one mają "kolce"...czasami węże zwracają połkniętą ofiarę, a takiej mysze nie zwróci niestety bo zaklinuje mu się w przełyku...nie polecałbym karminia myszami kolczastymi...

42d3e78f26a4b20d412==