PDA

Zobacz pełną wersję : Jak namówić rodziców na zakup gada ??



Nikos
15-09-2011, 16:30
Jak namówić rodziców na zakup jaszczurki lub węża ?? Jak im wytłumaczyć że boa dusiciel ich w nocy nie udusi a jaszczurka nie pogryzie??

Loke
15-09-2011, 17:27
zabij...

Adrian Furman -AdN-
15-09-2011, 17:42
hmmm moze nie stosuj metody Loke (wspolczuje jego rodzicom :))) ja namowilem przez to ze w swoim przekonaniu trwalem dlugo. Ale radzilbym namawiac na jaszczurke (pokarz foty, posciemniaj ze duzy nie urosnie...itd.)

Moby_
16-09-2011, 02:27
ja gadalem o tym pol roku i sie zgodzili

Dziewuszka
16-09-2011, 03:46
hehe a ja przynioslam i bylo po krzyku :)))) teraz co rano mam tlumy z pytaniami co u moich terrarystycznych pupilow :P
pozdro.

aneta
16-09-2011, 04:51
ja mowilam przez tydzien ze jest taki piekny legwan w sklepie zoologicznym (szczegol ze jeszcze go tam nie bylo , tylko zamowilam legwana) , pozniej mowilam jakie to sa fajne zwierzeta ze nie ma z nimi problemu , nie brudza az w koncu powiedzialam ze go kupilam i za kilka godzin bedzie u nas w domu :)))

marta
16-09-2011, 10:03
Ja będe miała anolisa i tylko zapytałam się mamy czy go moge mieć a mama bez zastanowienia zgodziła się ! :))) JA mam jeszcze kraby

matrix
16-09-2011, 12:43
Postaw starych (tzn. rodziców) :))) przed faktem dokonanym. He he. No przecież jak już będziesz miała zwierzę w domu to go przecież nie wyrzucą i się zgodzą. Powodzenia

Sebastian
16-09-2011, 16:43
Ja na szczęście nie miałem problemu z namówieniem rodziców chodź mama twierdziła że w życiu się do nich nie zbliży i tak też było w pierwszy dzień;-) teraz codziennie bierze węże na rekę:-)).
powodzenia :-)

Foxtrott
17-09-2011, 01:56
ja miałem ten sam problem najpierw z pająkami, później z wężem, ale tak długo namawiałem i przekonywałem ( oczywiście bez zbytniej natrętności), że się zgodzili. mówiłem że to będzie małe i niegrożne ( co nie do końca było prawdą)i się udało.

aneta
17-09-2011, 15:55
Matrix no nie wiem czy twoja rada jest dobra , bo niektorzy rodzice sa zdolni do oddania gdzies zwierzecia o ktorym nie zostali uprzedzeni , to tylko zbedny smutek i napieta atmosfera przez pewien czas ...(no przynajmniej ja tak sadze )

PawełL
20-09-2011, 16:05
jeśli twoja mama lub tata mają jakiego ś zaufanego przyjaciela to najpierw pogadaj z nim namuw go to zazwyczaj jest proste i poproś rzeby wszyscy sie zebrali przy stole i zacznij nawijać pokarz zdjęcia naucz sie o tym gatunku na pamięć jeżeli to jest ęż skracaj jego rozmiary o połowe o cenie (o ile nie masz uzbierane ) muw na końcuterra lepiej załatw sam powiedz rzeby tyko dali na gada powodzenia pa

Leny
21-09-2011, 08:15
Paweł tego co napisałeś nie da sie przeczytać... ! To wygląda strasznie ! Nie masz żadnego programu np. Worda, w którym można poprawić błędy ortograficzne?

PawełL
21-09-2011, 11:24
sorki bardzo sie spieszyłem karzdy ma jakiś słaby punkt nie? nikt nie jest idealny

Dr_Who
23-09-2011, 09:51
hehe mi tato powiedział że
jak jakąś glizde do domu przyniose
to rozdepcze przyniosłem i sie bardzo lubią

Atrax Robustus :-)
23-09-2011, 11:50
U mnie bylo inaczej.
Rodzice nic przeciwko wezom nie maja, ale nie chcieli mi kupic zbozowki, bo nie wiedzieli o niej duzo.
Kiedy bylem na obozie, dostalem telefon, ze moj tato przez przypadek zlapal w siatke zaskronca. Nie mogl go odplatac, wiec przyniosl go do domu i przez kilka dni go hodowali, a potem wypuscili.
No to powiedzialem im, ze skoro ich nie pozabijal, to i zbozowka im nic nie zrobi. Zgodzili sie. Moj tato nie mial nic i tak do gadania :D

No i w ten spoob od 4 lat mam swoja zbozowke.

Z pajakiem bylo o wiele latwiej. U mnie w chacie jest istne ZOO, wiec kolejne zwierze nie stanowilo problemu.

Mama na poczatku byla sceptyczna, ale sciemnilem, ze bardzo przywiazuje sie do czlowieka i nie gryzie. Mama sie nie zgodzila, ale tydzien pozniej jeszcze raz sie zapytalem, czy moge miec, to odpowiedziala mi cos takiego: "Dziecko, ty sie tak pieknie uczysz i jestes tak kochany, ze ci wszystko kupie" :) No i tak dostalem B. smithi :)

Sebastian Łazowski
03-10-2011, 11:33
nie wiem jak namowić swoich rodzicow na to mam ten sam problem , proboje od 7-8 miesięcy
boje sie ich postawić przed faktem bo kazą oddać albo co a pozatym gdzie go trzymać po kupnie jak sie nie ma terra a jak sobie zaczniesz coś przygotowywać to sie wyda

42d3e78f26a4b20d412==