PDA

Zobacz pełną wersję : Życzenia Świąteczne



coolary
07-11-2013, 15:45
Składam najserdeczniejsze życzenia Świąteczne i Noworoczne wszystkim miłośnikom wąży. Życze Wam zdrowia (także dla węży), mało roztoczy i dużo silnych, zdrowych malychów z własnej hodowli! Oby 2005 rok był pełen terrarystycznych sukcesów.

goblin
07-11-2013, 15:53
Dołanczam sie do zyczeń :] wężomani rulez :D

serpentor
07-11-2013, 16:21
hee.a pewnie tez sie dolaczam:)duzo zdrowia i szczesciaq dla Was i Waszych Wezy:)))))

spider13
07-11-2013, 16:43
ja też sie dołączam

Marcin Ratajczak
07-11-2013, 21:47
Również życzę wszystkiego najlepszego na Święta

www.guttata.pl (http://www.guttata.pl)

Biber
07-11-2013, 22:46
Dołączam się do życzeń i mam nadzieje że w najbliżych latach terrarystyka w Polsce będzie się bardzo szybko rozwijała :)

DEXiu
08-11-2013, 01:41
Będę mało orginalny i też się dołączę do życzeń. Swoją drogą dziś Wigilia i trzeba nasłuchiwać to może nasze pupilki coś powiedzą :) Może jakieś specjalne życzenia co do diety w przyszłym roku, albo skargi i zażalenia na właścicieli ;)

Fryzjer
08-11-2013, 03:38
Ja także dołaczam sie do życzeń (dzisiaj mam urodzinki :) )

Silent
08-11-2013, 04:56
No to Fryzjer wszystkiego jeszcze lepszego. Tobie sie nalezy 2x bo ci sie 2 okazje w 1 zlaly:P
A calej reszcie zycze bezknofliktowej i zgodnej egzystencji z pupilami tudziez duzo radosci z ich hodowli :D Oczywiscie ciebie tez sie to tyczy Fryzjer.

Marcin Ratajczak
08-11-2013, 06:30
Również Fryzjer życzę Tobie wszystkiego najlepszego

Marcin .P
08-11-2013, 07:21
Dołanczam się do życzeń :D no dla kuby po 2 kroć :)

Arem
08-11-2013, 07:37
Nie bede gorszy i rowniez dolacze sie do zyczen.Dodatkowo zycze Wam aby Wasze weze byly zdrowe i mnozyly sie jak kroliczki:D

Snuk
08-11-2013, 08:04
hehe to i ja się dołacze do życzenień ale jak i złoże własne dla wszystkich terrarystów:)
Z okazji swiat zycze:
wszystkiego co najlepsze, szczescia w zyciu osobistym, sukcesow w pracy, dobrego zdrowia, domku z basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwyciestw, spełnienia marzen, milych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciol, niewyczerpanych pokladow energii, usmiechu na co dzien, drogi uslanej rozami, genialnych pomyslow, slodkiego, milego zycia, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyslnych wiatrow, gorącej milosci, swietego spokoju, zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotow, rzeskich porankow, pomyslnosci, trafnych decyzji,Dużo zwierzaczków przede wszystkim węży:), intuicji w interesach, prezentow od losu, duzego lozka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snow, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechow, biletu do nieba, pelni zycia, wielu niezapomnianych chwil, duzo slonca, olimpijskiej kondycji, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, stu lat zycia, wielu ciekawych znajomosci, wiecej życia w życiu, wielkiej przygody, zlotej rybki, zimnego piwa, silnej woli, ambitnych planow, gwiazdki z nieba, i wszystkiego naj naj.

Sworthy
08-11-2013, 08:09
Ja sie tez goraco dolacznam do zyczen i wszystkich pozdrawiam.
A przy okazji to ja wczoraj mialem urodziny heheh.

The_Answer
08-11-2013, 12:48
Witam
Wesolycvh swiat zycze wam, wszystkiego naj naj naj naj w nowym roku wielu sukcesow w hodowlach, wielu ciekawych przezyc, i specjalnie dla wezy DOBRYCH WLASCICIELI i zeby tez drobne nasze bledy nam wybaczaly :) pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==