PDA

Zobacz pełną wersję : od dzisiaj jestem takze u was....



mromanow
21-11-2013, 15:07
witam
od maja jestem szczesliwym terrarysta.... do tej pory zajmowalem sie tylko ptasznikami
od dzisiaj jestem takze bardzo szczesliwym posiadaczem Lampropeltis triangulum sinaloe
tak wiec pisac bede takze na tym forum :))

pozdrawiam

spider13
21-11-2013, 15:31
Gratulacje :D

Robert_R
21-11-2013, 22:06
Śmieszny wężyk.

Mam takiego od półtora roku i raczej żałowałem tego wyboru - prawie nigdy go nie było widać. Czasem przemknął gdzieś przez terra wieczorem i tyle. Ale ostatnio coś mu się odmieniło. Stał sie dużo odważniejszy i nawet w dzień wyleguje się w roślinkach.

I uważaj, bo to okropny uciekinier :)

Pozdr.

R.

mromanow
22-11-2013, 02:56
dzieki za informacje!!
a masz moze zdjecie swojego terra? tzn chcialem zoabczyc jak masz ty urzadzaone.
ja narazie trzymam w malym funboksie bo waz jest naprawde maly :) chce go zmierzyc ale nie wiem jak to zrobic zeby mu nie szkodzic.... wydaje mi sie ze ma jakies 40cm, jak zmierzyc dokladnie? jak trzymac weza? itp...
a jak ty masz urzadzoen terra? pytam z ciekawosci, pomyslow mam duzo ale chetnie poznam jak ktos ma swoje zrobione. a jakie masz rosliny? do klimatu suchego? czy raczejwilgotnego? czytalem tu na stronie ze terra polsuche...
pozdrawiam :)

Dambala
22-11-2013, 08:56
Robert_R to mój Sinaloae spędza całe dni na wędrówkach, czasami sie schowa a tak to lata jak szaolony i jestem zadowolony;) Mromanow wcześnie sie bierzesz za robienie terrarium :|:\:| takie rzeczy sie robi na odwrót, pierw terra potem wężyl, lecz to jest mała bestia to na okres obserwacji może tam być.

mromanow
22-11-2013, 09:59
zle mnie zrozumiales!!!!
ja mam gotowe terra dla niego siedzi sobie w nim ladnie napisalem funabok bo to narazie jest dla niego terrarium ale urzadzone i wszystko!!!
pytajac o to jak ma robert_r urzadzone chodzilo mi o terra dla duzego tzn chcialem sobie dokaldnie zobaczyc jak ktos ma zrobione wlasnie dla tego gatunku
tak wiec co do tego jaka jest kolejnosc nauczony jestem :) mam juz kilka ptaqsznikow wiec cos tam wiem... :))

Dambala
22-11-2013, 12:59
A to przepraszam, zwracam honor ;)

Robert_R
23-11-2013, 00:52
mromanow - zdjęcia terra mam, ale tylko na papierze. Jak nie zapomne to w poniedziałek zeskanuje i Ci prześle.

Zdjęcie terra które buduje możesz zobaczyć tu:
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=1&i=18270&t=18265

W terra mam roślinke trzykrotke. Nie wiem czy to optymalny wybór, ale rośnie szybko, a jak ją wąż złamie to się szybko ukorzenia. W docelowym terra posadzę raczej jakiegoś bluszcza.

Dambala - gratuluje towarzyskiego wężyka. Ja przez ponad rok węża prawie nie widziałem na oczy ;)

Pozdr.

R.

42d3e78f26a4b20d412==