PDA

Zobacz pełną wersję : Jak często ziewają wasze węze



spider13
30-11-2013, 02:23
Ja mam swojego juz od 1,5 godziny i ziewnoł juz 2 razy to wygląda śmiesznie a mój tata powiedział że jak bede miał większy pokój kupil jeszcze jednego ogólnie zainteresowanie moim wezem w domu jest ogromne tata cały czas siedzi przy terraium. A tyle było problemów z namówieniem rodziców :D

Lucky
30-11-2013, 02:31
hehe, tak zawse jest(z tata:)). moj dosc czesto ziewa, to sympatycznie wyglada:)

spider13
30-11-2013, 02:48
mój ziewnoł juz 4 razy jest już u mnie 2 godziny i 5 minut :D

Biber
30-11-2013, 03:00
zazwyczaj ziewają podczas sżucania wylinki z pyszczka oraz po jedzeniu chociaż zdaża się moim regiusom czasem o tak sobie ziewnąć bez żądnego wyraźnego powodu :)

aatus
30-11-2013, 03:01
a mój przed samą wylinką w ciągu 3 minut ziewnoł 4 razy nawet mu fotke zrobiłem a co do rodziców to mama powiedziała że sie z domu wyprowadzi jak kupie węża i jak postawiłem ją przed faktem dokonanym to była ;pierwsza osoba do oglądania go i intereswania sie nim a teraz to juz go jak domownika traktuje. Bo najgorszy to jest ponoc pierwszy kontakt z wężem a pózniej to juz jest oki!!!

zephyr
30-11-2013, 06:02
Ja wprawdzie nie licze ziewniec ale moj ziewa po jedzeniu no iw trakcie wylinki, czasami tez sobie zwiewnie. A ze starymi tak jest, gadaja ze bedzie halasowal, smierdzal, przeszkadzal itp. a pozniej od terra nie odchodza

Dambala
30-11-2013, 09:47
Aatus u mnie było identycznie. A co do ziewania to jak było pisane węże najczęściej ziewają po posiłkach i przed wylinką. Henialny widok, nigdy nie udało mi się dorwac tego momentu z aparatem.

Biber
01-12-2013, 00:32
nie jest trudno taki moment złapać :) trzeba tylko mieć cały czas aparat w gotowości a niemal od razu wąż po przełknięciu zacznie ziewać :]

spider13
01-12-2013, 01:54
Hodzi o to ze moj waz ziewnoł na zawołanie trerazie na mnie patrzy :) dzisiaj w nocy cały czs pełzał po terrarium :D mojej mamie sie nawet spodobał i nazwała go hmm:
Duduś :) reagować na imie to on niebędzie ale imie ma orginalne.

Dambala
01-12-2013, 02:09
Ta tylko ja nei mam własnej cyfrówy tylko pożyczam czasami od kumpla i robie zdjęcia wężykowi, ale teraz po wylince i po przeprowadzce porobie sesje i chce uchwycić właśnie ziewanie o ile sie nigdzie nie showa wredny:P

reed
01-12-2013, 04:05
Nie wiem czy można to nazwać ziewaniem bez powodu, ale moje ziewają dość często, podejrzewam że są poprostu senne i ziewają tak jak my.
Podczas wylinki to co innego, a po jedzeniu to przecież nie ziewają, tylko nastawiają sobie kości żuchwy :)

Dambala
01-12-2013, 06:34
No tak Reed ale to przypomina ziewanie, ale w tym przypadku znaczy się przy nastawianiu żuchwy jest jak dla meni o wiele ciekawszym widokiem niż zwykłe ziewanie.

Siti
01-12-2013, 10:08
Ja widziałam tylko raz jak mój wąż ziewał :(( mam go 2 lata ), a przecież cały czas go obserwuję.Co do rodziców...mój tato od razu zgodził się na kupno węża, ale oczywiście babcia ( z ktorą mieszkam ) miala pretensje, ze nie ma zamiaru mieszkac z "tym potworem", a teraz to co chwilę mówi "wężyk pełzał po całym terrarium" albo " nakarmiłaś wężyka?" itd i od terra oderwać się nie może ;).

reed
02-12-2013, 01:00
Święta racja, tym bardziej, że przy nastawianiu robi to kilka razy, o różnej szerokości rozwarcia :D
Śliczny widok.

42d3e78f26a4b20d412==