PDA

Zobacz pełną wersję : Głodna czy nie



hektor
18-02-2014, 11:55
dzis rano chcialem nakarmic mahoniówke. kupiłem mysz (taka jak zawsze) wrzycilem do terra, mahoniówka złapal zabil zjadł ja do połowy i przypomniala sobie ze nie jest głodna i ja wyplula(nie przechodzi wylinki). czym to moze byc spowodowane nigdy jeszcze tak nie robila

goblin
18-02-2014, 12:23
za duzy pokarm...

Marcin Ratajczak
18-02-2014, 21:56
A ja stawiam na stres.

Też tak kiedyś miałem gdy wpuściłem mysz do terra wąż złapał udusił w połowie zjadł i ja popełniając karygodny błąd bo się spieszyłem zamknąłem dzwiczki od terra w czasie jedzenia przez węża pokarmu (a nie po całkowitym zjedzeniu) po czym wąż zestresowany zwrócił mysz i schował się w kryjówce.

Obywatel_Snejk
19-02-2014, 02:14
stres,bo jeszcze nie widzialem zeby waz zarzucil jedzenie w polowie.
Po prostu sie napiela i scykala czegos,odpusc jej pare dni,a potem ponownie.

DEXiu
19-02-2014, 06:53
A po tym wypluciu zostawiłeś jej tą mysz jeszcze na chwilę czy od razu wyjąłeś? Bo czasem się zdaża że np. wężowi coś nie będzie pasić, źle sobie chwycił, zaczął połykać ode nie tej strony itp. i wypluje, a zaraz potem weźmie się od innej strony do tego. Podobnie jeśli np. podczas połykania wystraszył się czegoś. Zawsze jest szansa, że ponowi poróbę. No chyba że ewidentnie widać że olewa to i se gdzieś idzie, to wtedy trzeba wyjąć gryzonia.

Obywatel_Snejk
26-02-2014, 09:23
jak juz zdolala polknac do polowy to raczej nie wyplula jej po to zeby poprawic jej wejscie:)

42d3e78f26a4b20d412==