PDA

Zobacz pełną wersję : Heterodon nasicus



kamil_jankowski
27-02-2014, 08:36
Cześć!
Od jakiegoś czasu bardzo podobają mi się te węże i mam zamiar sobie takiego kupić ale w ich opisie pisze że są dośc agresywne a ja wolałbym węża raczej spokojnego , może ktoś z Was hoduje te węże i może mógłby mi powiedzieć coś więcej o nich , czyli jakie są Wasze , czy są naprawde takie agresywne jak wynika opisu , czy sprawiają problemy z karmieniem itp . Z góry dziękuje .

micgekon
27-02-2014, 10:53
Ja go mam od miesiacą. I jestem bardzo zadowolony ,zero agresji super apetyt (noworodki) aktywny ,ciekawski. Zresztą u nich zachowania obronne to raczej nadymanie sie,syczenie, wydzielanie cuchnącej wydzieliny jak u większości węży właściwych. A nie np kąsanie. Polecam.

Serpent
28-02-2014, 01:39
jeśli Ci sie podobają i chcesz mieć ten gatunek to śmialo mozesz kopować nie są tak agresywne pozatym w opisie niema nic o ich jakiejs przesadnej agresywnosci, agresja ogranicza sie jedynie do ewentualnego posykiwania, nadymania szyi itp. w stosunku do czlowieka niekasają mialem parke i sie bardzo dobrze trzymala jadla bezproblemow mysie noworodki i zaby wiec niepowinienes miec problemow z utrzymaniem tego gatunku....

Pozdrawiam
Serpent

42d3e78f26a4b20d412==