PDA

Zobacz pełną wersję : dlaczego nie linieje ??



kdoris
12-10-2013, 07:21
Od 17 dni mam w dmu modlisze oczkową, najprawdopodobniej L3. Mineło juz conajmniej 20 dni od wylinki i jak narazie cisza. Raczej nie ma za zimno. Całymi dniami od kąd ja mam lubi wisiec sobie na suficie ale liniec jej sie nie chce. Je mniej wiecej średniego swierszcza raz na 3 dni, i nie jest nigdzie nabrzmiała. Czyżby to było normalne zachowanie ???

Dominik1
12-10-2013, 07:29
moja subimago ocellata wyliniała w ciągu 20 dni i na dodatek wpierdzielała 3-6 much dziennie lub kilka świerszczyków podobnej wielkoście temperature miała na poziomie 24-25st w dzień i 15-20st w nocy apozatym ten post pasowałby w dziale modliszki :)

Dominik1
12-10-2013, 07:33
qrde ale ze mnie łoś , zapomniałem o głównym temacie (możecie mnie z lekka trzepnąć) możliwe ze za mało ją karmisz karm ją małym pokarmem codziennie np muszki owocówki zwiększ wilgotnosc i daj w cieple miejsce Koniecznie jasne i zacznie linieć jak wszystko zrobisz poprawnie to za pare dni będzie liniała Na moje oko to przyczyny nielinienia twojej modliszki to nic innego jak brak odp ilości pożywienia oraz ciepła !

42d3e78f26a4b20d412==