PDA

Zobacz pełną wersję : Nerwowy boa c.



Arem
17-04-2014, 14:44
Witam mam od jakiegos czasu samice boa constrictor i za kazdym razem jak wloze reke do terra lub inna czesc ciala zauwazam ze waz skrada sie do mnie i szykuje sie do ataku. Oczywiscie moja koszulka pzrepocona byla w terra. Weza tez ywciagalem juz 3 razy ale nadal on postzrega mnie hcyba jako jedzenie bo zwija sie w "s" i chyba chce zaatakowac. Moze znacie jakis sposob jak ja do siebie przyzwyczaic. Nie chce zeby mnie dziabnela bo swoj wzrost juz ma. A podobno constrictory sa spokojne.
Za wszelkie odp z gory dzieki.

Marcin .P
17-04-2014, 15:29
zalezy jakiego osobnika trafisz :) ogulnie są spokojne ale są wyjątki
ze zwija się w "s" to nie świadczy ze musi złapac poprostu myśli ze coś do jedzenie idze :D i się szykuje. Jeśli to juz większa szt to z czasem ( długim ) się odzwyczai ale to tez nie pewne:(

BRAKUS
18-04-2014, 00:59
Arem napisz jak długo ją masz i jaka jest duża.

Oczy drobiu
18-04-2014, 08:19
Witam

Mnie kilka minut temu zaatakowała moja samiczka pytona tygrysiego (prawie 3m). Spryskiwałem terrarium, nie przyuważyłem jej i moment a już siedzi mi na dłoni, ręka cała we krwii.Była głodna stąd ten atak.Zdarzyło się to pierwszy raz...tak więc nie ma co ufac do końca, nawet choćby miało się gada wiele lat. Łapa trochę spuchła ( boli!!) , została zdezynfekowana, miejmy nadzieję że będzie dobrze:)

Conqueror
18-04-2014, 08:20
heh.... przygoda...

miki_metal
18-04-2014, 10:24
Czasem po karmieniu zostaje zapach gryzonia w terra i waz bierze Twoja reke za pokarm. Moj regius tez tak czasem ma, ale jeszcze mnie nie ukasil

Arem
19-04-2014, 00:12
BRAKUS weza mam jakies 2 tyg wiec nie za dlugo. Ma jakies 1,3m. Moj wczesniejszy boa szybko sie przyzwyczail i moze przez to myslalem ze ten bedzie taki sam. Widocznie ma inny charakter. Troche nad nim popracuje i mysle ze bedzie ok

42d3e78f26a4b20d412==