PDA

Zobacz pełną wersję : Nieruchliwy waz....



VooDoo
04-05-2014, 16:59
Witam.
Mam problem z Regiusem.Otoz , od jakiegos czasu waz wogole nie jest rochliwy , nie chodzi wieczorem po terrarium , tylko lezy caly czas na swojej polce.Gdy wyciagne go na chwilke z terrarium i wsadze z powrotem, to troche pelza po terra , ale po chwili znow idzie na "swoja polke" i lezy.... Zrobil sie taki od jakis 3-4 tygodni.
Zawsze wieczorem spryskiwalem mu terra , to schodzil i "buszowal" az do rana.Okolo miesiaca temu przechodzil wylinke , a ostatni posilek zjadl 6 tygodni temu.Warunki w terra ma ok , takie jakie powinny byc.
Dzisiaj gdy mu spryskalem terra to troche zaczal sie ruszac , poprzesowal sie z miejsca na miejsce , i na tym koniec.
Zapomnialem dodac , ze 6 tygodni temu mialem daleka przeprowadzke , i moze to w jakis sposob wpynelo na jego zachowanie(co mnie dziwi bo po przeprowadzce zjadl myszoskoczka , wyproznil sie , przeszedl nawet wylinke , i z poczatku byl "normalny" tz. aktywny) ?

Chcialem jeszcze zapytac , co jest potrzebne do wyrobienia paszportu wezowi.
Mam CITES , waz jest zarejestrowany w UM w Zabrzu , czy da rade wyrobic paszport w Szczecinie?Ile trwa zalatwianie , wyrobie sie w ciagu jednego dnia?
Slyszalem tez cos o chipie , ale nie wiem jak to dokladnie wyglada , moglby ktos powiedziec cos wiecej na ten temat ?

Dambala
05-05-2014, 04:09
No cóż wężyk nei ma ochoty na spacerki. Daj mu maksimum spokoju ;)
A co do paszportu nigdy eni słyszałem o czymś takim :|

kamil_jankowski
05-05-2014, 08:26
ja też tak miałem z constrictorem . jak wlazł na patyk to nie złaził z niego 2 miesiące i zrobił się agresywny więc go sprzedałem .

MIDO
05-05-2014, 10:15
Taki urok niektorych dusicieli.Moj to jak czasem siadzie to sie dlugo nierusza z miejsca lub bardzo niewiele.

42d3e78f26a4b20d412==