PDA

Zobacz pełną wersję : Mahoniówka nie chce jeść



Viper_Vp
08-05-2014, 03:54
Witam Mam Problem!!!!
Moja dorosła mahoniówka nie chce jeść była przed wylinką wiec jej nie karmiłem wczoraj zrzuciła skóre całą pięknie zeszła więc dziś podalem jej zywą mysz ale nie przejawiala zainteresowania więc podałem jej martwą mysz z nakłótą czaszką i też nic zaznaczam ze wąż nie je już od prawie trzech tygodni do tej pory jadla bez problemowo raz w tygodniu. Sprawdzalem kał i jest czysty zadnych pasożytów na skóże też nie ma co to może być pomóżcie bo kocham moją gadzine i niewiem co robić aha wczoraj po wylince zrobiła ładną kupe. Zachowóje się teraz normalnie czyli po wylince jest dość aktywna!!!! Bo przez kilka dni nie była (wylinka) normalne ale teraz jest OK!!!! Co robić?????


Pozdrowienia dla wszystkich terrarystów>>>

ser
08-05-2014, 04:34
a powiedz mi ile razy czytales FAQ????????????????????
mnie do tej pory tamte metody nie zawiodly.

Pituophis
08-05-2014, 04:40
Robi sobie post, który może trwać i 3-4 miesiące, nie ma potrzeby panikować.

Viper_Vp
08-05-2014, 04:51
Kilka razy powiec mi co z tego zastosowales???? Ser!!!

Viper_Vp
08-05-2014, 04:53
Pituophis a jak sobie zrobi taki post jak to nazywasz to jej nic sie nie stanie????

ser
08-05-2014, 05:31
wyobraz sobie, ze mialem goniosome namorzynowa, ktora nie jadla od urodzenia. zborzowki, z tym samum problemem, chinskeigo, ktory nie jadl przez 3 miesiace. wszystkim te wlasnie sposoby pomogly. przy chinskim probowalem wszystkich sposobow oprocz zmiany pokarmu, bo juz nie byla potrzebna :/ a ty skoro jestes tak bojowo nastawiony wielki terrarysto, to powiedz mi jakich ty sposobow uzyles, zeby sprawic, by twoj wa zaczal jesc?? mysz z nakluta czaszka, to dopiero paczatek.... zastanow sie zanim cos napiszesz. skoro pisze, ze tesposoby pomoga, to pomoga, tylko troche cierpliwosci....

Viper_Vp
08-05-2014, 05:36
Zle mnie zrozumiałeś Ser nie jestem bojowo nastawiony absolutnie jezeli tak to odebrales to sorry!!!! Potrzebóje rady i tyle zaproponój mi coś proszę!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich terrarystów>>>

ser
08-05-2014, 06:30
proponuj przeczyta FAQ i zastosowa si [ci[le do tego, co jest tam napisane, a na 100% twój machon zacznie jesc.

Pituophis
08-05-2014, 09:49
Albo po prostu poczekaj.Dorosłe, nierozmnażane, regularnie karmione węże, potrafią opuścić nawet kilkanaście karmień bez szkody dla zdrowia.

42d3e78f26a4b20d412==