PDA

Zobacz pełną wersję : Roztocza



Viper_Vp
11-06-2014, 00:51
Witam Wszystkich.

Wczoraj znalazlem w terra roztocza wiem jak sie ich pozbyc bede pryskal terrarium roztworem invertyniny. Mam tylko jedno pytanie: cz na czas pryskania mam wciagnac weza z terra a jezeli tak to po jakim czasie moge go wposcic zpowrotem.

Z gory dziekuje za odpowiedzi.


Pozdrawiam>>>

xav_setherial
11-06-2014, 01:09
najlepiej będzie jeśli węża bedziesz przecierał r-r iwermektyny, a nie pryskał. Wiadomo, uważaj na oczy. No poza tym na czas pryskania terra bezwzględnie wyciągaj pojemnik z wodą, aby iwermektyna się tam nie dostała.
Zaraz po pryskaniu możesz włozyć węża.
Wyparzyłes chyba wszystkie mozliwe elementy wystroju i wyrzuciłeś stare podłoże ??

Viper_Vp
11-06-2014, 01:15
xav_setherial witam cie tak mam zamiar to dzis zrobic wiec lepiej zeby gada wyjac na czas pryskania??? Wiem o wodzie i o oczach. Wielkie dzieki!!!

xav_setherial
11-06-2014, 01:29
Niektórzy pryskają gada, ale tu bardziej chodzi o to, żeby to było zrobione dokładnie, a spora liczba roztoczy bedzie ukryta pod łuskami brzusznymi i w okolicy głowy, a ciężko Ci będzie spryskać spód węża, więc lepiej przecierać. jest to takze mniej stresujące dla gada, chociaż to dyskusyjne twierdzenie, część węży po prostu nie trawi jak są spryskiwane, drażni je to.

42d3e78f26a4b20d412==