PDA

Zobacz pełną wersję : Nawyki żywieniowe mojego stepowca :)



Double
04-04-2012, 09:23
Zwyciestwo, zwycieswo zwycieeeestwooo! nauczylam mojego zolwiola Zenona jesc ten paskudny granulat! (matka kupila kiedys pol kilo i teraz nie mam co z tym zrobic, a pies nie chce ;)) namaczam troche, a potem go karmie z reki. poza tym Zenon w ogole nie tyka pomidorow i jablek (!! moze za kwasne czy co..?), a za to zjada jak szalony szparagi, szczypiorek i patyczki po lodach smietankowych (tzn obgryza.) nie wiem jak to u was z oswajaniem, ale moj zolw, jak tylko zorientuje sie ze podchodze do terrarium, to wstaje i szybko idzie w moim kierunku ("Masz zarcie? masz zarcie?"), jak go glaszcze po lebku, to sie "podstawia" i mruzy oczy :)))) gdy go puszczam na spacer po pokoju, to w dziesiec minut oblazi cale mieszkanie (jest strasznie szybki), a jak znize sie do jego poziomu i pomacham, to przychodzi do mnie (jednak karmiciel - bożyszcze) :) no i to na razie tyle o moim supersypmatycznym zolwiu, ktory jest wlasciwie żółwicą. aha, i wcale go nie zagladzam, je codziennie, i to sporo. robakow tez nie ma, wiec nie macie sie do czego przyczepic :P

Jacku
04-04-2012, 10:49
hahahaha :-)))))) ! Pozdrawiam! ale zamiast granulatu dawaj mu teraz zieleninę : mlecze, koniczynę, babki ( te do jedzenia:-)) ) itp, a granulacik zachowaj na zimę.

Double
04-04-2012, 12:37
moj drogi Jacku, moj drogocenny zolw ma do wyboru 36 specjalnie wyselekcjonowanych pokarmow, a granulat mu daje tylko po to, zeby sie go pozbyc przed data utraty wanzosci :) oczywiscie granulatu, nie zolwia.

Jacku
05-04-2012, 01:57
:-))))
Pozdrawiam!

Double
05-04-2012, 06:38
ja rowniez Jacku :))))) masz gygy? (musisz miec ;))

Jacku
05-04-2012, 07:01
... i mam i ci dam :-)))5248121

Double
05-04-2012, 11:46
Jeeeee wiecie jaki bajerancki domek zrobiłam Zenonowi? jak jest antyrama, i z tylu jest taka tektura, to go z tego właśnie zrobiłam. chyba normalnie zrobie Bloga o moim żołwiu :D a, i jeszcze zrobilam taka sprytna podwieszana doniczke na kwiatka (dracena/smokowiec) zeby Mu tam tak zielono bylo, a nie tylko ta salata i salata i zadnej egzotyki, no!

Jacku
05-04-2012, 14:09
a może mniej sałatki, bo w dużych ilościach szkodzi :-)))))) Pozdrawiam!
P.S. A Zenuś zdjęcie swoje ma ??? ,a jak ma, to da ???

Double
06-04-2012, 07:13
a moze nie oceniac zbyt pochopnie? Zenon salate dostaje dorywczo, jak nie ma niczego innego :>

Jacku
06-04-2012, 12:57
tak też myślałem :))) Pozdrawiam!

42d3e78f26a4b20d412==