PDA

Zobacz pełną wersję : PYTANKO



BBB
23-05-2012, 16:13
Mam dwa czerwonolice. Mają jakieś 1,5 roku i 9 cm karapaks. Jeden do drugiego robi coś takiego ze przednimi łapkami jakby pocierał pazurkami o pazurki. To są gody jakie czy co? Myślałem że tak robią samce do samic, ale drugi odpowiada na to tym samym. Pedały czy co? J nie wiem czy to para czy nie. O co tu chodzi. Czy cos z tego bedzie. Nie za małe na takie igraszki?

Gacek
23-05-2012, 18:01
witam miałem czerwonolice i wiem ze to jest zachowanie godowe samca co do samicy ale w twojim przypadku to nei mam pojecia chyba masz pare gay :P (zart)nie naprawde nie wiem co to moze oznaczac ale to jest zachowanie godowe

FreEp
24-05-2012, 02:41
Po pierwsze- czy jestes pewien ze to sa samce? Pamietaj- dlugie pazury, dluzszy ogon i wkleslu plastron. Po drugie- podczas takich zalotow samica gdy jest chetna odpowiada tym samym- rusza pazurkami. Po trzecie- moze chlopakom panienki brakuje i sie ze soba rubasznie bawia? Kup im ja jak najszybciej, albo Twoje zolwie zaczna niedlugo anall uprawiac:P

mikusia
24-05-2012, 04:48
moim zdaniem masz poprostu samca i samice :) ale lepiej się upewnij...bo nigdy nic niewiadomo ;) jeśli naprawde się okaże że to 2 samce lepiej dokup panienke ;)

BBB
25-05-2012, 16:26
Dzięki za posty. Wiec chyba to para bo jeden tak robi a potem drugi tak samo. Ale przeciez ona jest mala (9) cm no to chyba wczesnie na amory. A z ta wklęsłością to ja nie wiem o co chodzi. Czytałem o tym ale u mnie to jeden ma plastron wrecz wypłykły a to co podejzewam ze samica(troszkę wieksza i szersza) to ma plastron idealnie płaski.

42d3e78f26a4b20d412==